Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin jako pomoc při detoxikaci a regeneraci organismu NK17

Kód: NAD-NK17
Neohodnoceno
677 Kč
Skladem do 3 dnů
Podporuje činnost jater, ledvin, střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období. Kúra obsahuje T20 KRVEČISTÍCÍ EXTRAKT I Složení krve, cirkulace krve, srdeční...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podporuje činnost jater, ledvin, střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh krve. Doporučujeme zvláště po zimním období.

Kúra obsahuje

T20 KRVEČISTÍCÍ EXTRAKT I Složení krve, cirkulace krve, srdeční a cévní funkce, vitalita, imunita

T34 PÝR I Snížení nadváhy, čištění organismu

P2 BŘÍZA I Cholesterol, játra, ledviny, trávení, pročišťování

P15 JALOVEC I Odolnost organismu, trávení, metabolismus trávení, metabolismus tuků a sacharidů

SV20 TRUBKOVEC + CELÍK. Unikátní kombinace extraktů trubkovce a celíku

Užívání kúry: Současně užívat tinktury krvečistící extrakt, pýr a bříza, po využití tinktury břízy vezmete jalovec a pokračujete v užívání krvečistícího extraktu a pýru, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití jalovce vezmete nakonec trubkovec+celík a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Detoxikace
Oblast působení: Detoxikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.