Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Naděje - Mgr.Podhorná Balíček pro alergiky NK49

Kód: NAD-NK49
Neohodnoceno
562 Kč
Skladem do 3 dnů
Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k normální hladině IgE protilátek a normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu proti biologickým podnětům. Kúra obsahuje T45 ŽAMPION I Alergie, krevní tlak, obranné mechanismy, imunitní systém T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k normální hladině IgE protilátek a normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu proti biologickým podnětům.

Kúra obsahuje

T45 ŽAMPION I Alergie, krevní tlak, obranné mechanismy, imunitní systém

T11/T11a GRAPEFRUIT I Mikrobiologická rovnováha, reakce z přecitlivělosti, obranyschopnost

P7 ČERNÝ RYBÍZ I Kůže, imunita

P27 LESNÍ BEZ HROZNATÝ I Obranyschopnost, imunitní systém, hubnutí

Užívání kúry: Současně užívat tinktury žampion a grep, po využití tinktury grepu vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání s žampionem, pokud vám dojde tak bez něj. Po využití černého rybízu vezmete nakonec lesní bez a vše doužívat.

Výroba tinktur: Tinktury v této bylinné kúře vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Alergie
Oblast působení: Alergie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.