Everest Ayurveda Pranaprash

Kód: EVR1169
Neohodnoceno
188 Kč
Skladem
Oblast působení: Krční oblast & dýchací cesty. Popis: Inula helenium má zklidňující vliv na hrdlo a krční oblast Ocimum sanctum působí příznivě na uvolnění dýchacích cest a optimální činnost respiračních orgánů Piper longum podporuje zdraví dýchací soustavy Adhatoda vasica udržuje zdravé...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Krční oblast & dýchací cesty.

Popis: Inula helenium má zklidňující vliv na hrdlo a krční oblast
Ocimum sanctum působí příznivě na uvolnění dýchacích cest a optimální činnost respiračních orgánů
Piper longum podporuje zdraví dýchací soustavy
Adhatoda vasica udržuje zdravé fungování dýchacího systému
Zingiber officinale povzbuzuje obranyschopnost organismu
Emblica officinalis aktivuje imunitní systém . Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z plodu Amalaki

Doplňkové informace: Pranaprash je očistný bylinný elixír pro optimální činnost horních a dolních cest dýchacích. Dýchací potíže jsou způsobené zahleněním žaludku, oslabenou imunitou, nesprávným rytmem dýchání, nedostatečným tokem životní energie a okysličováním krve. Projevují se únavou, slabostí, podrážděným hltanem a celou řadou poruch respiračního systému.

Složení: inula helenium, ocimum sanctum, piper longum, adhatoda vasica, zingiber officinale, emblica officinalis, cinnamomum zeylanicum, elettaria cardamomum, bambusa arundinacea, tinospora cordifolia, curcuma longa, curcuma zeodaria, ghee (přepuštěné máslo), třtinový sirup

Doporučené dávkování: Jednu čajovou lžičku (cca 5g) užívejte 2–3x denně samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte jednu čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Balení: 200 g bylinného elixíru

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské elixíry, Dýchací cesty
Oblast působení: Dýchací cesty
Množství: 200 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 94,00 Kč
EAN: 8594060590806

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.