Everest Ayurveda Pachaka

Kód: EVR1016
Neohodnoceno
133 Kč
Skladem
Oblast působení: Odvykání & abstinence. Popis: Coriandrum sativum přispívá k dobrému zažívání a uklidnění abstinenčních příznaků Glycyrrhiza glabra pomáhá dobrému trávení a upokojuje nervový systém Emblica officinalis podporuje činnost imunitního systému a zdravé trávení Cuminum cyminum...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Odvykání & abstinence.

Popis: Coriandrum sativum přispívá k dobrému zažívání a uklidnění abstinenčních příznaků
Glycyrrhiza glabra pomáhá dobrému trávení a upokojuje nervový systém
Emblica officinalis podporuje činnost imunitního systému a zdravé trávení
Cuminum cyminum příznivě působí na zažívání a při odvykání na návykových látkách
Cinnamomum zeylanicum prospívá zdravé funkci žaludku i střev a jeho sliznic.  

Složení: coriandrum sativum, glycyrrhiza glabra, emblica officinalis, centella asiatica, cuminum cyminum, cinnamomum zeylanicum, mentha arvensis, zingiber officinale, elettaria cardamomum

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování: 2–3 šálky za den

Balení: 100 g sypaného čaje

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské čaje, Imunita a obrana těla
Oblast působení: Imunita a obrana těla
Množství: 100 g
Země původu: Nepál
Jednotková cena za 100 g: 133,00 Kč
EAN: 8594060590165

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.