Everest Ayurveda Prana

Kód: EVR1012
Neohodnoceno
133 Kč
Skladem
Oblast působení: Vitalita & životní energie. Popis:   Withania somnifera posiluje životní energii a celkovou vitalitu organismu Centella asiatica podporuje mozkové funkce, pozornost, myšlení a duševní zdraví Ocimum sanctum příznivě působí na zdraví dýchacích cest a srdeční činnost Inula...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Vitalita & životní energie.

Popis:   Withania somnifera posiluje životní energii a celkovou vitalitu organismu
Centella asiatica podporuje mozkové funkce, pozornost, myšlení a duševní zdraví
Ocimum sanctum příznivě působí na zdraví dýchacích cest a srdeční činnost
Inula helenium má zklidňující vliv na krční oblast a dýchací cesty
Zingiber officinale přispívá k přirozené obranyschopnosti a posiluje imunitní systém
Piper nigrum posiluje odolnost nervového systému.  

Doplňkové informace: Přečtěte si více o čaji Prana v článku o respiračních problémech.

Složení: withania somnifera, centella asiatica, ocimum sanctum, inula helenium, zingiber officinale, tinospora cordifolia, glycyrrhiza glabra, piper nigrum, piper longum

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování: 2–3 šálky za den

Balení: 100 g sypaného čaje

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské čaje, Dýchací cesty, Únava a vyčerpání
Oblast působení: Dýchací cesty, Únava a vyčerpání
Množství: 100 g
Země původu: Nepál
Jednotková cena za 100 g: 133,00 Kč
EAN: 8594060590127

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.