Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Otosan Fortuss sirup na suchý i vlhký kašel, od 1r., 180g

Kód: LIF1000018373
Neohodnoceno
Značka: Otosan
200 Kč
Skladem
Konečně přírodní úleva do kašle. Otosan Fortuss sirup do krku vašemu organismu pomůže vypořádat se s vlhkým i suchým kašlem. Díky svému jemnému složení nedráždí, ale podporuje přirozené vykašlávání hlenu. Zároveň snižuje produkci hlenu jako takového. Zklidňuje i podráždění krku a úst, a utváří na...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně přírodní úleva do kašle. Otosan Fortuss sirup do krku vašemu organismu pomůže vypořádat se s vlhkým i suchým kašlem. Díky svému jemnému složení nedráždí, ale podporuje přirozené vykašlávání hlenu. Zároveň snižuje produkci hlenu jako takového. Zklidňuje i podráždění krku a úst, a utváří na nich ochrannou vrstvu bránící rozvoji dalších komplikací. Otosan Fortuss sirup do krku obsahuje med Manuka, květové medy, grindéliii, extrakty z jitrocele, smilu, myrty a esenciální oleje z citronu a pomeranče. Díky unikátnímu složení lze Otosan Fortuss sirup do krku používat už od 1 roku věku. Dětem navíc zachutná i příjemná chuť, v níž ihned poznají oblíbený med.

Výrobce: OtosanOTOSAN Via degli Scavi, 32 - 47122 Forlì - Itálie Země původu: Itálie

Složení: Manuka med, bio med z divokých květů, extrakt grindélie, extrakt z jitrocele, extrakt z helichrysum, citronový esenciální olej, pomerančový esenciální olej, myrtový esenciální olej. Neobsahuje alkohol ani umělá barviva.

Použití: Děti od 1 do 6 let: užít 5 ml, 2–3 krát denně. Od 7 let a starších: užít 10 ml, 2–3 krát denně. Poslední dávku použijte před spaním. Před použitím dobře protřepejte. Po použití lahvičku dobře uzavřete a dávkovač důkladně umyjte. Přípravek mohou užívat lidé s celiakií. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte pro děti mladší 1 roku. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. V případě nežádoucích účinků, okamžitě přerušte podávání přípravku. Přípravek obsahuje vyšší množství cukru, pokud vám byl diagnostikován diabetes, konzultujte užití nejprve s lékařem. Nepoužívejte jiným způsobem, než je uvedeno výrobcem v tomto příbalovém letáku. Pokud příznaky přetrvávají, vyhledejte svého lékaře. Uchovávejte při teplotě od 8 až 25°C. Skladujte na suchém místě, mimo přímé světlo a zdroje tepla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sirupy, Dýchací cesty, Sliznice
Oblast působení: Dýchací cesty, Sliznice
Množství: 180 g
Jednotková cena za 100 g: 111,11 Kč
EAN: 8016887000226

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_otosan

Filozofie italské firmy s více než 30letou tradicí je jednoduchá – nabídnout přírodní, a zároveň účinnou alternativu farmaceutických přípravků na problémy související s otorinolaryngologií.

Při výrobě svých preparátů proti rýmě a dalším neduhům sází na tradiční přírodní ingredience, jejichž účinek je staletími prověřený, a kvalitní suroviny, většinou pocházející z ekologického zemědělství. To vše zastřešuje nejmodernější vědecký výzkum probíhající ve vlastních laboratořích firmy.
 
Jedině z této synergie pak mohou vzejít zdravotnické prostředky, které uleví při nemoci, ale jsou zároveň na přírodní bázi.