Otosan Sprej do krku forte 30 ml

Kód: LIF1000015377
Neohodnoceno
Značka: Otosan
190 Kč
Skladem

Bolí vás polykat? Škrábe vás v krku? Zklidnění přinese Otosan sprej do krku. Okamžitě po aplikaci na podrážděných sliznicích v krku vytvoří lehký ochranný film, který uleví od bolestí, usnadní polykání a zklidní podráždění. Potěší vás příjemná pomerančová chuť, ale hlavně snadná a jednoduchá...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bolí vás polykat? Škrábe vás v krku? Zklidnění přinese Otosan sprej do krku. Okamžitě po aplikaci na podrážděných sliznicích v krku vytvoří lehký ochranný film, který uleví od bolestí, usnadní polykání a zklidní podráždění. Potěší vás příjemná pomerančová chuť, ale hlavně snadná a jednoduchá aplikace ve formě spreje. Sprej do krku s bylinou zpěváků Účinné složení Otosan spreje do krku stojí na tzv. bylině zpěváků, Hulevníku lékařském, který se tradičně využívá při ztrátě hlasu a škrábání v hrdle. Hulevník doplňují Glukany tvořící ochrannou bariéru sliznic, esenciální oleje z bílého tymiánu a pomeranče a monoterpen anethol. Společně působí protizánětlivě, dezinfekčně, podporují odhlenění a svalovou relaxaci, Otosan sprej do krku tak přináší vše, co při bolestech či škrábání v krku potřebujete.

Výrobce: OtosanOTOSAN Via degli Scavi, 32 - 47122 Forlì - Itálie Země původu: Itálie

Složení: voda, carboxymethyl beta-glucan, tekutý extrakt hulevníku lékařského, éterický olej ze slupky pomerančovníku čínského*, éterický olej z listů tymiánu obecného, anetol, glycerin, stévie sladká, ethylalkohol 20% obj. *) pouze z přírodních, ekologicky pěstovaných zdrojůOd 12 do 18 let: 4 vstřiky na aplikaci, 3krát denně Od 18 let: 4 vstřiky na aplikaci, 3-4 krát denně Nastříkejte přímo na orofaryngeální sliznice (krku). Pouze pro orální použití. Pro dosažení maximálního účinku přípravku, doporučujeme nejíst ani nepít po dobu nejméně 30 minut. Vhodné i pro časté použití, až 20 dní léčby. Tryska je vybavena víčkem, které je třeba před použitím vyjmout. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte u dětí mladších 12 let. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte, pokud máte známou přecitlivělost na složky. Nepoužívejte pro jiné účely, než které jsou výslovně uvedeny výrobcem v tomto návodu k použití. Pokud příznaky přetrvávají i po 20 dnech, zastavte léčbu a poraďte se se svým lékařem. Uchovávejte při pokojové teplotě od 20 až 25°C. Skladujte na suchém místě, mimo přímé světlo a zdroje tepla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury - směsi, Dýchací cesty, Sliznice
Oblast působení: Dýchací cesty, Sliznice
Množství: 30 ml
Jednotková cena za 100 ml: 633,33 Kč
EAN: 8016887000189

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_otosan

Filozofie italské firmy s více než 30letou tradicí je jednoduchá – nabídnout přírodní, a zároveň účinnou alternativu farmaceutických přípravků na problémy související s otorinolaryngologií.

Při výrobě svých preparátů proti rýmě a dalším neduhům sází na tradiční přírodní ingredience, jejichž účinek je staletími prověřený, a kvalitní suroviny, většinou pocházející z ekologického zemědělství. To vše zastřešuje nejmodernější vědecký výzkum probíhající ve vlastních laboratořích firmy.
 
Jedině z této synergie pak mohou vzejít zdravotnické prostředky, které uleví při nemoci, ale jsou zároveň na přírodní bázi.