Naděje - Mgr.Podhorná Topol černý - tinktura z byliny 50ml
Kód: NAD-T42Související produkty
Detailní popis produktu
Tinktura z topolu černého. Udržování pevných krevních i srdečních cévních stěn, příznivé působení na srdce, podpora dýchacích cest při suchém kašli, při jejich podráždění a v chladném období, povzbuzení fyzického stavu.
Zajímavosti o topolu černém
Topol je vznosný strom vysoký až 30 m, vytvářející oválnou nebo štíhlou korunu. Původ topolu zahrnuje mírná podnební pásma Evropy, severní Afriky a západní Asie. Často se vysazuje na okrajích cest, neboť svými kořeny zpevňuje klouzavé půdy. Pro podpůrné účely organismu se zpracovávají pupeny, které obsahují nejvíce účinných látek jako fenolový glykosid salicin, populin, flavonové glykosidy, třísloviny, vosky a silice.
Topol ve formě pupenové tinktury posiluje fyzický stav organismu. Příznivě působí na srdce a cévy - pomáhá udržovat pevné krevní i srdeční cévní stěny. Zklidňuje dýchací cesty při jejich podráždění zejména v chladném období.
Užívání tinktury: Po protřepání 15 kapek 3x za den.
Výroba tinktury: Tuto tinkturu z topolu černého vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných výtažků na lidský organismus. Všechny tinktury jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.
Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.
Topol černý má tato schválená zdravotní tvrzení:
- Normální činnost ledvin a močového měchýře
- Normální funkce dýchacího systému
- Normální činnost cévní soustavy
Doplňkové parametry
Kategorie: | Tinktury z bylinDýchací cestyLedviny a močové cestyZobrazit další kategorieSrdce, cévy a oběhový systém |
---|---|
Oblast působení: | Dýchací cesty, Ledviny a močové cesty, Srdce, cévy a oběhový systém |
Množství: | 50 ml |
Jednotková cena za 100 ml: | 248 Kč |
EAN: | 8594055100782 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin – gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinku a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.