Naděje - Mgr.Podhorná Len - tinktura z pupenů P62 50ml

Kód: NAD-P62
Neohodnoceno
169 Kč
Skladem do 3 dnů
Tinktura z pupenů lnu setého. Vedle lněných semínek jsou velmi oceňovány i příznivé účinky pupenů, zejména na ženský organismus.  Zajímavosti o lnu setém Len je letnička dorůstající asi ¾ m, pěstovaná jako kulturní rostlina. Pro stonek rostliny zpracovávaný na tkaninu a pro olej ze semen člověk...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tinktura z pupenů lnu setého. Vedle lněných semínek jsou velmi oceňovány i příznivé účinky pupenů, zejména na ženský organismus. 

Zajímavosti o lnu setém

Len je letnička dorůstající asi ¾ m, pěstovaná jako kulturní rostlina. Pro stonek rostliny zpracovávaný na tkaninu a pro olej ze semen člověk len využívá již tisíce let, nejstarší nálezy svědčící o používání lnu z oblasti Gruzie jsou staré až 30 tisíc let. Pro podpůrné účinky na lidský organismus se využívá také naklíčené semeno a klíčky. Semeno obsahuje až 40 % oleje, 25 % bílkovin, 10 % slizů, dále vlákninu, glykosidy, steroly a triterpeny. Lněný olej s unikátním zastoupením mastných kyselin obsahuje hlavně nenasycené mastné kyseliny linolovou, alfa-linolenovou a olejovou. Vedle lněných semínek jsou velmi oceňovány i příznivé účinky pupenů, zejména na ženský organismus.

Užívání tinktury: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury: Tuto tinkturu z pupenů lnu setého vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Len setý má tato schválená zdravotní tvrzení (on-hold):

  • Hormonální rovnováha - menopauzální komfort
  • Normální činnost kardiovaskulární (cévní) soustavy - srdce
  • Normální funkce pohlavního (reprodukčního) systému - hormonální aktivita
  • Normální funkce prostaty
  • Normální funkce prsou
  • Normální stav trávicího traktu - funkce střev - pravidelnost
  • Normální stav trávicího traktu - kontrola tělesné hmotnosti (hubnutí)
  • Vlastnost - antioxidant

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury z pupenů, Hubnutí, Žaludek, střeva a trávení, Žena a menstruace
Oblast působení: Hubnutí, Žaludek, střeva a trávení, Žena a menstruace
Množství: 50 ml
Jednotková cena za 100 ml: 338 Kč
EAN: 8594055102410

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.