Naděje - Mgr.Podhorná Ostružiník - tinktura z pupenů P35 50ml

Kód: NAD-P35
Neohodnoceno
169 Kč
Skladem do 3 dnů
Tinktura z pupenů ostružiníku. Široké využití, oblíbená rostlina pro různé účely. Zajímavosti o ostružiníku Ostružiník je velmi hojný křovištní keř, častý na lesních mýtinách, v příkopech a remízcích. Pro potravinářské účely se využívají plody a to buď čerstvé, nebo zpracované na sirupy a džemy....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tinktura z pupenů ostružiníku. Široké využití, oblíbená rostlina pro různé účely.

Zajímavosti o ostružiníku

Ostružiník je velmi hojný křovištní keř, častý na lesních mýtinách, v příkopech a remízcích. Pro potravinářské účely se využívají plody a to buď čerstvé, nebo zpracované na sirupy a džemy. Listy ostružiníku jsou oblíbenou surovinou pro přípravu čajových směsí pro různé účely. Nejvíce látek prospěšných pro lidský organismus se vyskytuje v pupenu, z něhož se vyrábí účinné pupenové tinktury.

Užívání tinktury: Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury: Tuto tinkturu z pupenů ostružiníku vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Ostružiník křovitý má tato schválená zdravotní tvrzení (on-hold):

  • Normální činnost kardiovaskulární (cévní) soustavy - hladina cukru v krvi
  • Normální funkce dýchacího (respiračního) systému

Ostružiník maliník (Maliník obecný) má tato schválená zdravotní tvrzení (on-hold):

  • Hormonální rovnováha - (před) menstruační komfort
  • Hormonální rovnováha - menopauzální komfort
  • Normální činnost vylučovací (močové) soustavy - odvodnění
  • Normální stav trávicího traktu

Olše lepkavá má tato schválená zdravotní tvrzení (on-hold):

  • Normální činnost kardiovaskulární (cévní) soustavy
  • Normální činnost nervové soustavy - aktivita mozku
  • Normální funkce imunitního systému - přirozená obranyschopnost
  • Vlastnost - antioxidant

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury z pupenů, Detoxikace, Játra a žlučník, Ledviny a močové cesty
Oblast působení: Detoxikace, Játra a žlučník, Ledviny a močové cesty
Množství: 50 ml
Jednotková cena za 100 ml: 338 Kč
EAN: 8594055100324

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.