Epigemic® L-tryptofan 60 kapslí

Kód: BLU_0578
Neohodnoceno
Značka: Epigemic
240 Kč
Skladem
Dodejte svým nervovým buňkám esenciální aminokyselinu tryptofan, kterou potřebují pro tvorbu serotoninu - látky nezbytné pro přenos nervových signálů. O produktu:L-tryptofan patří mezi esenciální aminokyseliny – tj. mezi látky, které naše tělo neumí vyrobit, a musíme je proto přijímat stravou....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dodejte svým nervovým buňkám esenciální aminokyselinu tryptofan, kterou potřebují pro tvorbu serotoninu - látky nezbytné pro přenos nervových signálů.

O produktu:
L-tryptofan patří mezi esenciální aminokyseliny – tj. mezi látky, které naše tělo neumí vyrobit, a musíme je proto přijímat stravou. V těle má řadu důležitých funkcí, mj. je nezbytný i pro tvorbu serotoninu. Tato látka patří mezi neurotransmitery, sloučeniny potřebné pro přenos nervových vzruchů a udržení emoční rovnováhy.
Více se dozvíte zde .

Použití:
Produkt je určen pro všechny, kdo chtějí mít jistotu, že přijímají ve stravě všechny živiny důležité pro správné fungování organismu.

Tip: L-tryptofan Epigemic můžete kombinovat například s Šafránem Epigemic®, Mučenkou Epigemic® nebo Magnesiem BioActive Epigemic® .

Dávkování:
Doporučené dávkování 1–3 kapsle 1x denně mezi jídly.
.

Složení: Jedna kapsle obsahuje L-Tryptofan 200 mg, HPMC kapsle 105 mg (rostlinná kapsle - hydroxypropylmethyl celulóza).

Doporučená denní dávka: 1–3 kapsle 1x denně mezi jídly

Obsah: 60 kapslí

Hmotnost: 18,3 g

Země původu: Čína

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí!
Info: Evropská legislativa neumožňuje uvádět podrobnější informace o zdravotním nebo léčebném účinku bylin.

Zaměření: Ženy, Muži, Duševní pohoda a mozek, Spánek, Nervová soustava
Typ: Aminokyselina

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epigenetika, Nervy a spánek, Paměť a mentální výkonnost, Nervy a spánek, Paměť a mentální výkonnost
Oblast působení: Nervy a spánek, Paměť a mentální výkonnost
Množství: 60 ks
Země původu: Čína
Jednotková cena za 100 ks: 400,00 Kč
EAN: 8595229205784

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

epigemic-logo-r

Doplňky stravy EPIGEMIC® dokáží mnohem víc než jen doplnit chybějící živiny. Umějí nám pomoci naplno využít potenciál našeho těla.

Řada produktů EPIGEMIC® zahrnuje byliny a živiny využívané odpradávna příslušníky různých kultur, ale i rostlinné či živočišné substance, které věda objevila teprve nedávno. Co mají společného? Kromě přírodního původu také svůj specifický vliv na psychickou i fyzickou odolnost organismu.

Naše výrobky v sobě neskrývají jen kvalitní suroviny a sofistikované zpracování. Jsou vytvořeny na základě výsledků posledních vědeckých výzkumů, které se soustředí na účinné látky z úplně nového pohledu. Z pohledu, který odhaluje jejich působení na úrovni buněk a klíčových biochemických pochodů.

Všechny produkty EPIGEMIC obsahují čistě přírodní suroviny získávané pouze od dodavatelů splňujících vysoký farmaceutický standard. Využívané rostliny vždy pocházejí z domovských zemí, kde jsou pěstované tradičně, což zaručuje nejvyšší obsah účinných látek.