Basilur Orient Green Valley nepřebal 25x1.5g

Kód: MIT7291
Neohodnoceno
Značka: Basilur
73 Kč
Skladem
Čaj dokáže zahřát jak tělo, tak smysly a orientální řada vzdává hold právě jeho schopnosti navodit uvolnění a pohodu. Green Valley je reprezentantem srílanských zelených čajů Young Hyson, které mají vlastní unikátní charakter. Nápoj plný kachetinu a flavonoidů (antioxidantů) osvěží během dne a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čaj dokáže zahřát jak tělo, tak smysly a orientální řada vzdává hold právě jeho schopnosti navodit uvolnění a pohodu. Green Valley je reprezentantem srílanských zelených čajů Young Hyson, které mají vlastní unikátní charakter. Nápoj plný kachetinu a flavonoidů (antioxidantů) osvěží během dne a podpoří zdravý životní styl.

Zelený čaj, porcovaný v nepřebalových sáčcích

Složení: zelený čaj
Nadmořská výška sběru čaje: High Grown
Návod na přípravu: 1 sáček na 250ml šálek, zalít vodou 80°C, louhovat 2-3 minuty

Druh čaje: čistý zelený
Typ balení: porcovaný bez přebalu
Obal: papír
Dárkové balení: ne
Kofein: ano
Balení: 37, 5 g
Země původu: Srí Lanka
Výrobce: Basilur

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované zelené čaje
Obal: papír
Kofein: ano
Druh čaje: čistý zelený
Typ balení: porcovaný bez přebalu
Země výroby: Srí Lanka
Dárkové balení: ne
Množství: 37,5 g
Jednotková cena za 100 g: 194,67 Kč
EAN: 4792252923614

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jedná se o jednu z nemladších a zároveň nejrychleji rostoucích firem zpracovávajících čaj na území Srí Lanky. Tato firma při výrobě zachová tradiční postupy zpracování čaje, avšak používá při tom nejmodernější technologie, kterézaručí čerstvost a kvalitu všech produktů. Velký důraz je kladen na výrobní postupy a kontrolu hotových výrobků. Všechny tyto metody jsou certifikovány mezinárodně uznávanými certifikáty (ISO, HACCP). Společnost samozřejmě vlastní i tzv. Lion Logo, které zaručí tu nejvyšší kvalitu celého výrobního procesu čaje. V současné době společnost vyrábí přes 230 delikátních čajových produktů, z nichž jsou téměř všechny vyrobeny ortodoxní metodou. Nejsilnějšími stránkami této společnosti je důraz na design svých produktů a na vysokou kvalitu čajových směsí. Zejména díky této kombinaci společnost sbírá pravidelně ocenění v oblasti výroby čaje. Další silnou stránkou je, že všechny sypané čaje mají znovu uzavíratelné obaly, díky kterým je možno čaj opakovaně neprodyšně uzavírat. Ve svém sortimentu má společnost Basilur Tea Export černé čaje, černé čaje s příchutí, zelené čaje, zelené čaje s příchutí, ovocné čaje a bylinné čaje, jak v podobě sypané, tak i porcované. Samozřejmostí jsou 100% přírodní suroviny.