Basilur Magic Green Soursop nepřebal 25x1.5g

Kód: MIT3853
Neohodnoceno
Značka: Basilur
68 Kč
Skladem
Kvalitní zelený čaj s krásným aroma gravioly (láhevníku ostnitého. ) Chuť gravioly se dá přirovnat k soustu jahody s banánem. Dopřejte si horký šálek kdykoliv během dne. Zelený čaj aromatizovaný, porcovaný Složení: zelený čaj s příchutí gravioly Návod na přípravu: 1 sáček / lžičku na 250ml...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní zelený čaj s krásným aroma gravioly (láhevníku ostnitého. ) Chuť gravioly se dá přirovnat k soustu jahody s banánem. Dopřejte si horký šálek kdykoliv během dne.

Zelený čaj aromatizovaný, porcovaný

Složení: zelený čaj s příchutí gravioly
Návod na přípravu: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 80°C, louhovat 2-3 minuty

Druh čaje: zelený s příchutí
Typ balení: porcovaný bez přebalu
Obal: papír
Dárkové balení: ne
Kofein: ano
Balení: 37, 5 g
Země původu: Srí Lanka
Výrobce: Basilur

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované zelené čaje
Obal: papír
Kofein: ano
Druh čaje: zelený s příchutí
Typ balení: porcovaný bez přebalu
Země výroby: Srí Lanka
Dárkové balení: ne
Množství: 37,5 g
Jednotková cena za 100 g: 181,33 Kč
EAN: 4792252934580

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jedná se o jednu z nemladších a zároveň nejrychleji rostoucích firem zpracovávajících čaj na území Srí Lanky. Tato firma při výrobě zachová tradiční postupy zpracování čaje, avšak používá při tom nejmodernější technologie, kterézaručí čerstvost a kvalitu všech produktů. Velký důraz je kladen na výrobní postupy a kontrolu hotových výrobků. Všechny tyto metody jsou certifikovány mezinárodně uznávanými certifikáty (ISO, HACCP). Společnost samozřejmě vlastní i tzv. Lion Logo, které zaručí tu nejvyšší kvalitu celého výrobního procesu čaje. V současné době společnost vyrábí přes 230 delikátních čajových produktů, z nichž jsou téměř všechny vyrobeny ortodoxní metodou. Nejsilnějšími stránkami této společnosti je důraz na design svých produktů a na vysokou kvalitu čajových směsí. Zejména díky této kombinaci společnost sbírá pravidelně ocenění v oblasti výroby čaje. Další silnou stránkou je, že všechny sypané čaje mají znovu uzavíratelné obaly, díky kterým je možno čaj opakovaně neprodyšně uzavírat. Ve svém sortimentu má společnost Basilur Tea Export černé čaje, černé čaje s příchutí, zelené čaje, zelené čaje s příchutí, ovocné čaje a bylinné čaje, jak v podobě sypané, tak i porcované. Samozřejmostí jsou 100% přírodní suroviny.