Včelařství Smolík Med pastový panenský 900g

Kód: MEDPAS
Neohodnoceno
279 Kč
Skladem
Panenský med je nejkvalitnějším druhem, který lze od včel získat. Vytáčí z plástů toho roku postavených, avšak včelí matkou nezakladených. Pastový panenský med se vyrábí z kvalitních panenských medů, a to jejich mechanickou úpravou. Med se po několik dní míchá v pastovadle. Tím se naruší proces...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panenský med je nejkvalitnějším druhem, který lze od včel získat. Vytáčí z plástů toho roku postavených, avšak včelí matkou nezakladených.

Pastový panenský med se vyrábí z kvalitních panenských medů, a to jejich mechanickou úpravou. Med se po několik dní míchá v pastovadle. Tím se naruší proces neřízené krystalizace a med získá pastovitou konzistenci. Při tomto procesu se nijak nenaruší kvalita medu.

Pastový med se hodí nejvíce k mazání na pečivo, jelikož nestéká, ale lze jej použít i ke slazení, na vaření a pečení. Pastový med milují děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Medy
Množství: 900 g
EAN: MEDPAS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vcelarstvi-Smolik-logo

Naším dvorním dodavatelem je Jiří Smolík z Honezovic, malé vsi na jihu od Plzně. Je to profík, který dělá vyhlášený panenský med. A také ten nejčistší, jaký vůbec jde – takzvaný plástečkový. Zavítejte s námi do Smolíkova včelařství alespoň prostřednictvím zakoupené sklenice.