Sonnentor Štěstí je naplnit své sny 30,6g porc. dvoukomorový

Kód: SON02583
Neohodnoceno
Značka: Sonnentor
104 Kč
Skladem do 5 dnů
Zapalte oheň života! Nechte se inspirovat touto kořeněnou směsí kurkumy, skořice, šafránu a vydejte se vstříc svým životním výzvám. Nasládlá a kořeněná chuť se dobře kombinuje s exotickými polévkami a kari.Obsahuje lékořici – osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapalte oheň života! Nechte se inspirovat touto kořeněnou směsí kurkumy, skořice, šafránu a vydejte se vstříc svým životním výzvám. Nasládlá a kořeněná chuť se dobře kombinuje s exotickými polévkami a kari.Obsahuje lékořici – osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby.

Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat.18 nálevových sáčkůObsahuje lékořici – osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby.

Skladování: Skladovat v suchu a chladu.

Alergeny: Tento produkt neobsahuje žádné alergeny.

Balení: 30.6 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované bylinné čaje
Množství: 30,6 g
Jednotková cena za 100 g: 339,87 Kč
EAN: 9004145025837

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"My ze SONNENTORU pevně věříme tomu, že v přírodě jsou skryty ty nejlepší recepty na krásný a dlouhý život. Pro to pracujeme a z toho žijeme. A věříme též, že kontrolované ekologické zemědělství je jedinou alternativou k následkům zemědělských monokultur a nadprodukce. Koloběh, který se zas a znova vrací, neustále se obnovující život, to je náš základní princip. Tak jako platí žít a nechat žít, je nezbytné pro dlouhodobé soužití vzájemné uznání a respekt. Vše musí být v rovnováze, aby mohla radost stále růst."