Sonnentor Štěstí je® naplnit své sny 30,6 g porc. dvoukomorový

Kód: SON02583
Neohodnoceno
Značka: Sonnentor
109 Kč
Skladem
Zapalte oheň života! Nechte se inspirovat touto kořeněnou směsí kurkumy, skořice, šafránu a vydejte se vstříc svým životním výzvám. Nasládlá a kořeněná chuť se dobře kombinuje s exotickými polévkami a kari.Obsahuje lékořici – osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapalte oheň života! Nechte se inspirovat touto kořeněnou směsí kurkumy, skořice, šafránu a vydejte se vstříc svým životním výzvám. Nasládlá a kořeněná chuť se dobře kombinuje s exotickými polévkami a kari.Obsahuje lékořici – osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby.18 nálevových sáčků à 1,7 g

Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat.Obsahuje lékořici – osoby s vysokým krevním tlakem by se měly vyvarovat nadměrné spotřeby.

Skladování: Skladovat v suchu a chladu.

Alergeny: Tento produkt neobsahuje žádné alergeny.

Balení: 30.6 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované bylinné čaje
Množství: 30,6 g
Jednotková cena za 100 g: 356,21 Kč
EAN: 9004145025837

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

sonnentor

V SONNENTORU pevně věří tomu, že v přírodě jsou skryty ty nejlepší recepty na krásný a dlouhý život. A též věří, že kontrolované ekologické zemědělství je jedinou alternativou k následkům zemědělských monokultur a nadprodukce. Koloběh, který se zas a znova vrací, neustále se obnovující život, to je jejich základní princip. Tak jako platí žít a nechat žít, je nezbytné pro dlouhodobé soužití vzájemné uznání a respekt. Vše musí být v rovnováze, aby mohla radost stále růst.

Čaje o SONNENTORU jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Už jen samotné názvy, jako jsou Radost ze života, Na kutě či Štěstí je bláznivě milovat, ve vás probouzení pozitivní myšlenky.