Sonnentor Štěstí je® být ženou 30,6 g porc. dvoukomorový

Kód: SON02579
Neohodnoceno
Značka: Sonnentor
109 Kč
Skladem
Bylinná směs s kontryhelem, rozmarýnem a brusinkami vás přesvědčí svou bylinně-ovocnou a nasládlou chutí. Ladí s pokrmy středomořské kuchyně, jako jsou například pokrmy z těstovin, rajčat a Piccata Milanese. Dopřejte si štěstí být ženou.U citlivých osob může způsobit fotosenzibilizaci.18...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná směs s kontryhelem, rozmarýnem a brusinkami vás přesvědčí svou bylinně-ovocnou a nasládlou chutí. Ladí s pokrmy středomořské kuchyně, jako jsou například pokrmy z těstovin, rajčat a Piccata Milanese. Dopřejte si štěstí být ženou.U citlivých osob může způsobit fotosenzibilizaci.18 nálevových sáčků à 1,7 g

Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat. U citlivých osob může způsobit fotosenzibilizaci.

Skladování: Skladovat v suchu a chladu.

Alergeny: Tento produkt neobsahuje žádné alergeny.

Balení: 30.6 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Porcované bylinné čaje
Množství: 30,6 g
Jednotková cena za 100 g: 356,21 Kč
EAN: 9004145025790

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

sonnentor

V SONNENTORU pevně věří tomu, že v přírodě jsou skryty ty nejlepší recepty na krásný a dlouhý život. A též věří, že kontrolované ekologické zemědělství je jedinou alternativou k následkům zemědělských monokultur a nadprodukce. Koloběh, který se zas a znova vrací, neustále se obnovující život, to je jejich základní princip. Tak jako platí žít a nechat žít, je nezbytné pro dlouhodobé soužití vzájemné uznání a respekt. Vše musí být v rovnováze, aby mohla radost stále růst.

Čaje o SONNENTORU jsou mezi našimi zákazníky velmi oblíbené. Už jen samotné názvy, jako jsou Radost ze života, Na kutě či Štěstí je bláznivě milovat, ve vás probouzení pozitivní myšlenky.