Rodinná firma Pleva Propolisové kapky 48 g

Kód: GRE490401
Neohodnoceno
170 Kč
Skladem
Obsahují antimikrobiální látky, přírodní surovina, snadné a rychlé použití. Návod k použití: Propolisovou tinkturu aplikujte bodově na postiženou oblast, např. vatovou tyčinkou na afty nebo na ekzém kdekoli na povrchu kůže. Počítejte s tím, že přírodní léčba nezabere do druhého dne. Výrobek není...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahují antimikrobiální látky, přírodní surovina, snadné a rychlé použití.
Návod k použití: Propolisovou tinkturu aplikujte bodově na postiženou oblast, např. vatovou tyčinkou na afty nebo na ekzém kdekoli na povrchu kůže. Počítejte s tím, že přírodní léčba nezabere do druhého dne. Výrobek není určen pro děti.
Výrobce:
Rodinná firma Pleva
Českých bratří 325, 517 43 Potštejn, Česká republika

Balení: 48  g

Doplňkové parametry

Kategorie: Medové produkty
Množství: 48 g
Jednotková cena za 100 g: 354,17 Kč
EAN: 8594022240022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

pleva_logo

Vyrábíme kvalitní včelí kosmetiku a tím pomáháme lidem ke zdraví, kráse nebo jen potěšení. Začínali jsme hned po revoluci výrobou propolisové tinktury a masti s propolisem. Od té doby jsme náš sortiment kosmetiky rozšířili o všechny řady výrobků s jednotlivými včelími produkty a každý rok uvádíme na trh nové výrobky.

Dnes máme v sortimentu stovku výrobků. Můžeme se tedy pochlubit nejširším sortimentem kosmetiky se včelími produkty v České republice. Zároveň jsme získali unikátní povolení pro přípravu nejrůznějších výrobků, jsme například jediní v České republice, kteří zpracovávají včelí jed.