Od 1. 7. do 5. 7. 2024 budeme mít z důvodu dovolené zavřeno. Objednávky došlé v této době zašleme hned po návratu. Děkujeme za pochopení!

Otosan Ušní kapky s BIO esenciálními oleji 10 ml

Kód: LIF1000011231
Neohodnoceno
Značka: Otosan
170 Kč
Skladem
Péči o uši mnohdy zanedbáváme a věnujeme jim pozornost až ve chvíli, kdy se objeví problém. Problémům je ale vhodné spíš předcházet, a právě pro tuto prevenci jsou ideální Otosan ušní kapky. Pomáhají odstraňovat nadbytečný maz, jehož kumulace ve zvukovodech může vyvolat nepříjemné pocity jako je...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Péči o uši mnohdy zanedbáváme a věnujeme jim pozornost až ve chvíli, kdy se objeví problém. Problémům je ale vhodné spíš předcházet, a právě pro tuto prevenci jsou ideální Otosan ušní kapky. Pomáhají odstraňovat nadbytečný maz, jehož kumulace ve zvukovodech může vyvolat nepříjemné pocity jako je bzučení, pískání či nerovnováhu tlaku nebo podrážděnou kůži, snížení kvality sluchu, bolest a narušení rovnováhy. Díky obsahu organických olejů, propolisu a výtažku z černého rybízu(Ribes nigrum) , přípravek zklidňuje kožní vyrážky, zarudnutí, hloubkově čistí a chrání zvukovody, ulevuje suché kůži. Jemné a účinné ošetření je vhodné i pro osoby se sluchovými pomůckami a pro dlouhodobé použití. Jejich používání obnovuje přirozenou fyziologii zvukovodů a rovnováhu v uších. Nabité složení přesvědčí každého, kdo chce o své uši pečovat:Mandlový olej - má vysokou snášenlivost, je vhodný i pro velmi citlivou pleť, má vynikající zvláčňující vlastnostiOlej z černého rybízu - silný antioxidant, s vysokým obsahem Omega-3, vyživuje pokožku, zklidňuje, působí proti zarudnutí, Brutnákový olej BIO - stimuluje regeneraci buněk, zlepšuje hydrataciPropolis - hluboce čisticí vlastnostiEsenciální olej z pelargonie BIO - stimuluje sebum, zklidňujeEsenciální olej z kajeputu BIO - má významné čisticí a zjemňující schopnostiBisabolol - extrakt z heřmánku, eliminuje kožní podráždění, zkidňujeVitamín E - pro ochranu a hydrataci

Výrobce: OtosanOTOSAN Via degli Scavi, 32 - 47122 Forlì - Itálie Země původu: Itálie

Složení: Mandlový olej, olej z černého rybízu, bio brutnákový olej, propolis, bio esenciální oleje z pelargónie, jalovce, kajeputu a hřebíčku, Bisabolol, vitamin E1. Nakloňte hlavu do strany a vkápněte 4-5 kapek do ucha. Nechte působit několik minut s hlavou nakloněnou, potom jemně očistěte přebytek. 2. Používejte 1x týdně k zabránění kumulace ušního mazu. 3. Používejte 2–4x denně, po dobu 3-5 dnů, v případě tvorby nadměrného ušního mazu, podráždění kůže či zarudnutí. 4. Pokud příznaky přetrvávají, obraťte se na svého lékaře. 5. Nepoužívejte u dětí mladších 36 měsíců (3 let). U dětí mladších tohoto věku je možné podat pouze na doporučení lékaře. Uchovávejte při pokojové teplotě od 20 až 25°C. Skladujte na suchém místě, mimo přímé světlo a zdroje tepla. Nepoužívejte v případě známé přecitlivělosti na některou ze složek, při perforaci ušního bubínku nebo patologie zvukovodů. V případě nežádoucích účinků, přerušte okamžitě ošetření a obraťte se na svého lékaře. Uchováte mimo dosah dětí. Nepolykejte. Nepoužívejte na otevřené rány. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte k žádnému jinému účelu a jiným způsobem, než který výrobce specifikuje v tomto návodu k použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury - směsi, Uši a sluch
Oblast působení: Uši a sluch
Množství: 10 ml
Bio certifikace: Ano
Jednotková cena za 100 ml: 1700,00 Kč
EAN: 8016887000059

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_otosan

Filozofie italské firmy s více než 30letou tradicí je jednoduchá – nabídnout přírodní, a zároveň účinnou alternativu farmaceutických přípravků na problémy související s otorinolaryngologií.

Při výrobě svých preparátů proti rýmě a dalším neduhům sází na tradiční přírodní ingredience, jejichž účinek je staletími prověřený, a kvalitní suroviny, většinou pocházející z ekologického zemědělství. To vše zastřešuje nejmodernější vědecký výzkum probíhající ve vlastních laboratořích firmy.
 
Jedině z této synergie pak mohou vzejít zdravotnické prostředky, které uleví při nemoci, ale jsou zároveň na přírodní bázi.