Otosan Nosní sprej baby 1+, 30 ml

Kód: LIF1000013248
Neohodnoceno
Značka: Otosan
200 Kč
Skladem
Otosan sprej do nosu Baby zdaleka není perfektní pouze pro děti. Jemný nosní sprej neobsahuje vazokonstriktory (látky, které stahují cévy) jako běžné spreje do nosu, jeho účinnost stojí na mořské vodě z Bretaně a rostlinných extraktech. Přináší úlevu od rýmy a sezónních nachlazení, ale i při...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otosan sprej do nosu Baby zdaleka není perfektní pouze pro děti. Jemný nosní sprej neobsahuje vazokonstriktory (látky, které stahují cévy) jako běžné spreje do nosu, jeho účinnost stojí na mořské vodě z Bretaně a rostlinných extraktech. Přináší úlevu od rýmy a sezónních nachlazení, ale i při projevech alergií, zánětech nebo při suchosti a podráždění nosní sliznice. Proč se vazokonstriktorům raději vyhnout? Při opakovaném a častém používání mohou narušovat celistvost sliznic v nose, vyvolávat závislost, a dokonce mohou zvyšovat krevní tlak. Jsou to ale vazokonstriktory zodpovědné za uvolňující účinek sprejů do nosu. V případě Otosan spreje do nosu Baby se o pročištění nosu, zklidnění sliznic a snížení jejích otoků místo vazokonstriktorů postarají rostlinné ingredience. Dopřejte svému nosu přirozené čištění a regeneraci!

Výrobce: OtosanOTOSAN Via degli Scavi, 32 - 47122 Forlì - Itálie Země původu: Itálie

Složení: Mořská voda (z moře poblíž Bretaně) , bio aloe vera extrakt, bio pomerančový esenciální olej, glukonát měďnatý, carboxymethyl betaglukan

Použití: 1 vstřik do každé nosní dírky, až 2–4x denně, po dobu 10–15 dní. Nepoužívejte pro děti mladší 1 roku, pro děti od 1–3 let pouze na doporučení dětského lékaře. Před použitím se vysmrkejte. Vstříkněte sprej do každé nosní dírky, držte hlavu vzpřímeně. Po aplikaci spreje se zhluboka nadechněte nosem, mějte ústa zavřená, po té jemně zakryjte nosní dírku prstem tak, aby se roztok rovnoměrně rozptýlil uvnitř nosní sliznice. Jemné pocity brnění jsou považovány za normální efekt přípravku. Po použití omyjte trysku teplou vodou a osušte papírovým ubrouskem. Uchovávejte při pokojové teplotě od 20 až 25°C. Skladujte na suchém místě, mimo přímé světlo a zdroje tepla. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k zevnímu použití. Vyhněte se očnínu kontaktu. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na korýše a/nebo měkkýše. Nepoužívejte jiným způsobem nebo k jiným účelům než je uvedeno výrobcem v návodu. V současné době nejsou známy žádné vedlejší účinky po použití přípravku Otosan® nosní sprej Baby během těhotenství nebo kojení, v těchto případech prosím konzultujte pužití přípravku se svým lékařem. V případě nežádoucích účinků, přerušte ošetření. Balení je striktně pro osobní použití, nesdílejte s jinými osobami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury - směsi, Dýchací cesty, Sliznice
Oblast působení: Dýchací cesty, Sliznice
Množství: 30 ml
Jednotková cena za 100 ml: 666,67 Kč
EAN: 8016887000134

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_otosan

Filozofie italské firmy s více než 30letou tradicí je jednoduchá – nabídnout přírodní, a zároveň účinnou alternativu farmaceutických přípravků na problémy související s otorinolaryngologií.

Při výrobě svých preparátů proti rýmě a dalším neduhům sází na tradiční přírodní ingredience, jejichž účinek je staletími prověřený, a kvalitní suroviny, většinou pocházející z ekologického zemědělství. To vše zastřešuje nejmodernější vědecký výzkum probíhající ve vlastních laboratořích firmy.
 
Jedině z této synergie pak mohou vzejít zdravotnické prostředky, které uleví při nemoci, ale jsou zároveň na přírodní bázi.