Natural Jihlava Ume ocet - 500ml

Kód: NAT8595617900932
Neohodnoceno
97 Kč
Skladem
Při výrobě (fermentaci) švestiček umeboshi vzniká jako odpadní produkt červená voda ume - su, neboli umeocet. Při moderním způsobu výroby se nakládají nesušené švestky, aby zbylo více tekutiny. Z chemického hlediska ale s octem nemá nic společného. Umeocet má slanokyselou chuť a i když má v...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při výrobě (fermentaci) švestiček umeboshi vzniká jako odpadní produkt červená voda ume - su, neboli umeocet. Při moderním způsobu výroby se nakládají nesušené švestky, aby zbylo více tekutiny. Z chemického hlediska ale s octem nemá nic společného. Umeocet má slanokyselou chuť a i když má v názvu slovo ocet spíše nám pokrm osolí než okyselí. Obsahuje velké množství minerálních látek, enzymů a vitamínů ve vstřebatelné podobě.
Umeocet používáme v kuchyni na dochucování jakéhokoliv jídla (polévky, omáčky, luštěniny) dá se použít i do salátů a dressinků. Prostě kamkoliv dle fantazie.

Složení: Ume (japonské švestky), mořská sůl, Shisso (Perilla).

Výživové hodnoty:

Energetická hodnota79kJ/11kcal
Tuky0,30g
z toho nasycené mastné kyseliny0g
Sacharidy4,00g
z toho cukry0,60g
Vláknina
Bílkoviny0g
Sůl16,10g

Balení: 500 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Sójové omáčky, miso a octy
Množství: 500 g
Země původu: Japonsko
Jednotková cena za 100 g: 19,40 Kč
EAN: 8595617900932

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

logo_natural_jihlava

Přinést lidem to, co se v Česku na sklonku totality nedalo koupit, a také léčit zákeřnou nemoc zdravými potravinami. To jsou dva impulzy, které stály na startu značky Natural Jihlava. Za 27 let existence firmy jsme do svého portfolia zařadili více než 10 000 zdravých potravin.
 
Zaměřují se se na výrobu stravy pro ty, kteří mají ze zdravotních důvodů zvýšené požadavky na skladbu potravin. Vyhledávají je také vyznavači zdravého životního stylu. V jejich výrobně na rozhraní Čech a Moravy ve městě Jihlavě vytvářejí produkty z oblasti makrobiotické, racionální a bezlepkové stravy. Jejich výroba čítá bezlepkovou a celozrnnou pekárnu, dražovnu, velkoobchodní sklad a balírny.

Nehledí prvořadě na cenu, ale jejich prioritou je kvalita potravin. Vytvořili stovky originálních receptur, které dokázali uvést na trh i s patřičnými certifikáty a atesty. Jako jedni z mála mají například oddělenou balírnu na bezlepkové potraviny. Důsledně dodržují podmínky všech úřadů i atestací.

Kromě omezeného sortimentu dostupného na našem webu můžete v klidu domova objednávat v jejich Tržnici a zboží se nechat dovést do naší prodejny v Říčanech.