Naděje - Mgr.Podhorná Černý rybíz + betaglukan PG7 50ml

Kód: NAD-PG7
Neohodnoceno
248 Kč
Skladem do 3 dnů
Pupeny černého rybízu jsou nutričně velmi cenné a jsou proto široce používány. Velmi prospěšná je jejich kombinace s betaglukanem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pupeny černého rybízu jsou nutričně velmi cenné a jsou proto široce používány. Velmi prospěšná je jejich kombinace s betaglukanem.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Rybíz černý má tato schválená zdravotní tvrzení (on-hold):

  • Fyzická výkonnost - osvěžení těla
  • Normální činnost kardiovaskulární (cévní) soustavy - krevní oběh
  • Normální činnost nervové soustavy - stres, napětí
  • Normální činnost nervové soustavy - únava
  • Normální činnost vylučovací (močové) soustavy - odvodnění
  • Normální stav pohybového aparátu - klouby
  • Normální stav pohybového aparátu - svaly
  • Normální stav trávicího traktu - kontrola tělesné hmotnosti (hubnutí)
  • Vlastnost - antioxidant

Doplňkové parametry

Kategorie: Tinktury z pupenů, Imunita a obrana těla
Oblast působení: Imunita a obrana těla
Množství: 50 ml
Jednotková cena za 100 ml: 496 Kč
EAN: 8594055101598

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.