Everest Ayurveda Varuna

Kód: EVR1002
Neohodnoceno
133 Kč
Skladem
Oblast působení: Ledviny & močové cesty. Popis: Tribulus terrestris příznivě působí na normální činnost močové soustavy Santalum album přispívá k optimální funkci ledvin a vylučovacího ústrojí Cucurbita pepo přispívá k normální funkci prostaty a močových cest Foeniculum vulgare příznivě působí...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Ledviny & močové cesty.

Popis: Tribulus terrestris příznivě působí na normální činnost močové soustavy
Santalum album přispívá k optimální funkci ledvin a vylučovacího ústrojí
Cucurbita pepo přispívá k normální funkci prostaty a močových cest
Foeniculum vulgare příznivě působí na vylučování moči
Tinospora cordifolia má příznivý vliv na močové cesty a pomáhá udržovat bezproblémový močový systém . Podívejte se na přírodní sběr bylin a ruční výrobu čajů v Nepálu 

Složení: tribulus terrestris, santalum album, cucurbita pepo, foeniculum vulgare, tinospora cordifolia

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování: 2–3 šálky za den

Balení: 100 g sypaného čaje

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské čaje, Ledviny a močové cesty
Oblast působení: Ledviny a močové cesty
Množství: 100 g
Země původu: Nepál
Jednotková cena za 100 g: 133,00 Kč
EAN: 8594060590028

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.