Everest Ayurveda Ranjaka

Kód: EVR1017
Neohodnoceno
133 Kč
Skladem
Oblast působení: Železo & kvalita krve. Popis: Valeriana officinalis podporuje činnost kardiovaskulárního systému a přispívá k normálnímu stavu krevního tlaku Mesua ferrea zvaná „železné dřevo“ přispívá ke zdravé kvalitě krve Zingiber officinale posiluje vitalitu a snižuje míru únavy a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Železo & kvalita krve.

Popis: Valeriana officinalis podporuje činnost kardiovaskulárního systému a přispívá k normálnímu stavu krevního tlaku
Mesua ferrea zvaná „železné dřevo“ přispívá ke zdravé kvalitě krve
Zingiber officinale posiluje vitalitu a snižuje míru únavy a vyčerpání
Terminalia chebula podporuje zdravou činnost jater a kardiovaskulárního systému
Příznivě působí na jaterní recyklaci železa v krevním oběhu
Syzygium aromaticum působí příznivě na činnost krevního oběhu a prokrvení tkání.  

Složení: valeriana officinalis, mesua ferrea, zingiber officinale, vetiveria zizanioides, cinnamomum zeylanicum, terminalia chebula, terminalia bellirica, emblica officinalis, syzygium aromaticum, elettaria cardamomum, piper longum

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování: 2–3 šálky za den

Balení: 100 g sypaného čaje

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské čaje, Srdce, cévy a oběhový systém
Oblast působení: Srdce, cévy a oběhový systém
Množství: 100 g
Země původu: Nepál
Jednotková cena za 100 g: 133,00 Kč
EAN: 8594060590172

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.