Everest Ayurveda Papaya plod

Kód: EVR1182
Neohodnoceno
88 Kč
Skladem
Oblast působení: Vitamín A, C & enzymy. Popis: Vitamín A prospívá sliznicím trávicího traktu Přispívá k dobrému vzhledu pokožky Vápník podporuje funkce trávicích enzymů  Vitamín C povzbuzuje funkci imunitního systému Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podívejte se na přípravu...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Vitamín A, C & enzymy.

Popis: Vitamín A prospívá sliznicím trávicího traktu
Přispívá k dobrému vzhledu pokožky
Vápník podporuje funkce trávicích enzymů 
Vitamín C povzbuzuje funkci imunitního systému
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z plodu Amalaki

Doplňkové informace: Papája si v dobách mořeplaveckých objevů vysloužila název „andělské ovoce“. Je bohatým zdrojem vitamínů a antioxidačních látek posilujících imunitní systém. Svým obsahem trávicího enzymu „papainu“ podporuje zdravou žaludeční a střevní činnost. Přirozeně vyrovnává zvýšené biologické energie váta a pitta.

Složení: papája melounová, třtinový sirup

Doporučené dávkování: 10 plátků denně

Balení: 100 g sušeného ovoce

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce
Množství: 100 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 88,00 Kč
EAN: 8594060590455

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.