Everest Ayurveda Mango plod

Kód: EVR1180
Neohodnoceno
110 Kč
Skladem
Oblast působení: Vitamín C, A & betakaroten. Popis: Vitamín C stimuluje funkci imunitního systému Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem Pomáhá lepšímu vstřebávání železa Snižuje únavu a vyčerpání Vitamín A prospívá trávicímu systému. Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Vitamín C, A & betakaroten.

Popis: Vitamín C stimuluje funkci imunitního systému
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
Pomáhá lepšímu vstřebávání železa
Snižuje únavu a vyčerpání
Vitamín A prospívá trávicímu systému. Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z plodu Amalaki

Doplňkové informace: Mango je již od pradávných časů indického eposu Ramayana považováno v systému ájurvédského lékařství za „královské ovoce“. Je bohatým zdrojem vitamínů a antioxidantů, energizuje organismus, vyrovnává všechny tři biologické energie váta, pitta, kapha a podporuje výživu všech sedmi tělesných tkání (dhátus).

Složení: mangovník indický, třtinový sirup

Doporučené dávkování: 10 plátků denně

Balení: 100 g sušeného ovoce

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce
Množství: 100 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 110,00 Kč
EAN: 8594060590479

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.