Everest Ayurveda Jackfruit plod

Kód: EVR1181
Neohodnoceno
95 Kč
Skladem
Oblast působení: Vitamín C, A & proteiny. Popis: Vitamín C povzbuzuje funkci imunitního systému Posiluje vitalitu organismu při fyzickém výkonu Vitamín A prospívá trávicímu systému Vápník příznivě působí na činnost svalů a stav kostí. Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Vitamín C, A & proteiny.

Popis: Vitamín C povzbuzuje funkci imunitního systému
Posiluje vitalitu organismu při fyzickém výkonu
Vitamín A prospívá trávicímu systému
Vápník příznivě působí na činnost svalů a stav kostí. Podívejte se na přípravu ájurvédských elixírů a nápojů z plodu Amalaki

Doplňkové informace: Jackfruit neboli Chlebovník či Kathal je tradiční národní ovoce Bangladéše. V masivní hrubé slupce se skrývají výživné a energeticky bohaté plody, které jsou vynikající nutriční stravou vegetariánů. Obsahují množství proteinů, vitamínů, minerálů i antioxidačních látek a svým nulovým obsahem cholesterolu přispívají ke zdravé životosprávě při snižování nadváhy. Přirozeně vyrovnávají nadměrné množství biologické energie váta a pitta.

 

Složení: chlebovník různolistý, třtinový sirup

Doporučené dávkování: 10 plátků denně

Balení: 100 g sušeného ovoce

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce
Množství: 100 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 95,00 Kč
EAN: 8594060590448

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.