Bylinářství JUKL Pravidelná menstruace - bylinný čaj

Kód: CAJ056
Neohodnoceno
103 Kč
Skladem
Díky směsi si zajistíte dobrý komfort před i během mestruačního cyklu. Směsí přispívá k posílení děložního svalstva a chrání děložní sliznici, napomáhá produkci vlastních pohlavních hormonů. Je vhodný i v období klimakteria. Složení: Hluchavka, Kontryhel, Kuklík, Mochna husí Balení: Papírový...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky směsi si zajistíte dobrý komfort před i během mestruačního cyklu. Směsí přispívá k posílení děložního svalstva a chrání děložní sliznici, napomáhá produkci vlastních pohlavních hormonů. Je vhodný i v období klimakteria.

Složení: Hluchavka, Kontryhel, Kuklík, Mochna husí

Balení: Papírový sáček 100 g netto

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Hluchavka bílá má tato schválená zdravotní tvrzení (on-hold):

  • Hormonální rovnováha - (před) menstruační komfort
  • Normální činnost vylučovací (močové) soustavy - odvodnění
  • Normální stav trávicího traktu - chuť k jídlu

Mochna husí má tato schválená zdravotní tvrzení (on-hold):

  • Hormonální rovnováha - (před) menstruační komfort
  • Normální funkce imunitního systému - přirozená obranyschopnost

Kontryhel obecný má tato schválená zdravotní tvrzení (on-hold):

  • Fyzická výkonnost - osvěžení těla
  • Hormonální rovnováha - (před) menstruační komfort
  • Normální stav pohybového aparátu - klouby
  • Normální stav pohybového aparátu - svaly
  • Normální stav trávicího traktu

Doplňkové parametry

Kategorie: Sypané směsi, Žena a menstruace
Oblast působení: Žena a menstruace
Množství: 100 g
Jednotková cena za 100 g: 103,00 Kč
EAN: 8592891020547

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

jukl_1

Společnost BYLINÁŘSTVÍ - KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o. je známá všem příznivcům bylinek a léčitelství jednoduše jako Jukl.

Lidé ho hodnotí jako muže s velkým charisma, silným charakterem, bohatými zkušenostmi, vírou i neutuchající energií. Bohumil Jukl patří k tradičním léčitelům staré gardy, kterého znají naše babičky. Popularitu si však získal i u mladé generace. Za kvalitu jeho práce mluví výsledky a mnoho spokojených pacientů. Dlouhá léta se věnuje bylinám a léčitelství, aby pomohl lidem najít cestu ke kořenům přírody, sebe samým, a tak zpět ke svému zdraví. Má jak "klasické" Medicínské vzdělání, tak školu proslulého léčitele Jindřicha Paseky. Víra v jeho poslání mu dává sílu pomáhat lidem pomocí bylin a energií již mnoho let. Bohumil Jukl není šarlatánem. Naopak často spolupracuje s odbornými lékaři tak, aby výsledek léčení byl vždy pacientům jen ku prospěchu.

Mezi zákazníky jsou nejvíce oblíbeny jeho terapeutické směsi zaměřené na konkrétní oblasti působení. V nabídce najdete i čaje pro každodenní pitný režim. Další formou využití bylin, kterou firma Jukl nabízí, jsou bylinné masti všeho druhu. Vyzdvihnout bychom mohli směsi jako Cholesterol, Palcový kloub, Optimální cukr, Imunita, Přetlak, Menstruace, Stres, Prostata apod. Mezi mastmi vynikají sírová, kostivalová, zlatobýlová, slézová, jantarová, mumio a kaštanová.

Více o panu Juklovi se můžete dozvědět ze seriálu České televize Kouzelné bylinky, kde přispěl hned do několika dílů.