Epigemic® Chmel 30 kapslí

Kód: BLU_0589
Neohodnoceno
Značka: Epigemic
270 Kč
Skladem do 5 dnů
Chmel otáčivý patří mezi tradiční prostředky na podporu spánku. Pomůže vám k lepšímu zklidnění a přispěje k navození kvalitního, co nejméně přerušovaného spánku. Benefity:Podporuje usínání.Přispívá k lepší kvalitě spánku.Napomáhá relaxaci.AntioxidantPřispívá k normální činnosti nervové soustavy...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chmel otáčivý patří mezi tradiční prostředky na podporu spánku. Pomůže vám k lepšímu zklidnění a přispěje k navození kvalitního, co nejméně přerušovaného spánku.

Benefity:
Podporuje usínání.
Přispívá k lepší kvalitě spánku.
Napomáhá relaxaci.
Antioxidant
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

O produktu:
Nemůžete usnout? Je váš spánek přerušovaný a nekvalitní? Extrakt z chmele otáčivého (Humulus lupulus) patří mezi tradiční prostředky na podporu spánku. Přispěje k vaší dokonalé relaxaci, zklidní mysl a pomůže vám navodit hluboký spánek.
Více informací zde .

Tip: Pro ještě kvalitnější spánek, zvláště v období zvýšeného stresu, kombinujte Chmel Epigemic® s Mučenkou Epigemic®

Dávkování:
Doporučené dávkování je 1-2 kapsle 1x denně. Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení: 1 kapsle obsahuje 200 mg extrakt z chmele otáčivého 10% (Humulus lupulus - šištice) a 200 mg inulin, 90 mg vegetariánská kapsle (hydroxypropylmetyl celulóza)

Doporučená denní dávka: 1-2 kapsle 1x denně

Obsah: (30 kapslí po 490 mg)

Hmotnost: 29,4 g

Země původu: Španělsko

Upozornění: Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno dětem do 18 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Zaměření: Ženy, Muži, Duševní pohoda a mozek, Spánek, Nervová soustava
Typ: Antioxidanty

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epigenetika, Nervy a spánek, Paměť a mentální výkonnost, Nervy a spánek, Paměť a mentální výkonnost
Oblast působení: Nervy a spánek, Paměť a mentální výkonnost
Množství: 30 ks
Země původu: Španělsko
Jednotková cena za 100 ks: 900,00 Kč
EAN: 8595229205890

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

epigemic-logo-r

Doplňky stravy EPIGEMIC® dokáží mnohem víc než jen doplnit chybějící živiny. Umějí nám pomoci naplno využít potenciál našeho těla.

Řada produktů EPIGEMIC® zahrnuje byliny a živiny využívané odpradávna příslušníky různých kultur, ale i rostlinné či živočišné substance, které věda objevila teprve nedávno. Co mají společného? Kromě přírodního původu také svůj specifický vliv na psychickou i fyzickou odolnost organismu.

Naše výrobky v sobě neskrývají jen kvalitní suroviny a sofistikované zpracování. Jsou vytvořeny na základě výsledků posledních vědeckých výzkumů, které se soustředí na účinné látky z úplně nového pohledu. Z pohledu, který odhaluje jejich působení na úrovni buněk a klíčových biochemických pochodů.

Všechny produkty EPIGEMIC obsahují čistě přírodní suroviny získávané pouze od dodavatelů splňujících vysoký farmaceutický standard. Využívané rostliny vždy pocházejí z domovských zemí, kde jsou pěstované tradičně, což zaručuje nejvyšší obsah účinných látek.