Biomineral Selenium D6

Kód: ZAN131037
Neohodnoceno
Značka: Biomineral
350 Kč
Skladem
Pastilky obsahující esenciální minerální soli. Vyrobené D6 triturací podle Dr. Schüsslera. Tkáňové soli ( též známé jako buňkové nebo Schüsslerovy soli) jsou tradičně doporučovány jako přirozený doplněk minerálních látek s ideální vstřebatelností. V těle se dostávají do buněk a tkání, kde...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastilky obsahující esenciální minerální soli. Vyrobené D6 triturací podle Dr. Schüsslera.

Tkáňové soli ( též známé jako buňkové nebo Schüsslerovy soli) jsou tradičně doporučovány jako přirozený doplněk minerálních látek s ideální vstřebatelností. V těle se dostávají do buněk a tkání, kde doplňují deficit bez vedlejšího zatížení organismu.

Účinná látka: ​ Selenium metallicum v potenci D6
Velikost balení:​ 180 pastilek (90 g)

Doporučené dávkování:   1 pastilka dvakrát až čtyřikrát denně při dlouhodobém užívání. Akutně lze užívat jednu pastilku  každé 2 hodiny. V případě potřeby je možné  dávku zvýšit až na 1 pastilku každých 15 min. Nechte rozpustit v ústech. Dětem můžete pastilku rozpustit v malém množství vody. 

Složení:   Rostlinné polyoly 98,4%, stearan horečnatý (rostlinný) 1,5%, účinná látka: selen (0,005 mg v jedné tabletě). 

Nutriční hodnoty: 1 balení (180 pastilek) obsahuje 88,65 g sacharidů, 882 kJ (216 kcal), 1 pastilka (0,5 g) obsahuje 0,49 g sacharidů, 4,9 kJ (1,2 kcal)   

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako lék ani jako náhrada pestré stravy. V současnosti nemá v EU schválena žádná zdravotní tvrzení.  Nadměrné užívání může vyvolat projímavé účinky.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tkáňové soli
Množství: 90 g
Jednotková cena za 100 g: 388,89 Kč
EAN: 8588004363250

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Biomineraly.cz je česká značka, která se specializuje na výrobu a prodej přírodních doplňků stravy zaměřených na podporu zdraví a pohody. Jejich hlavním zaměřením jsou minerály a stopové prvky, které jsou nezbytné pro správné fungování lidského těla.

Biomineraly.cz založila Mgr. Iveta Polívková, vystudovaná homeopatka, certifikovaná odbornice právě na Schüsslerovy soli a Bachovu terapii. Mimo to také vystudovala na Masarykově univerzitě psychologii a environmentální studia.

Naši zákazníci nejčastěji volí produkty Kali Mur, Ferr Phos, Nat Phos a Kali Phos.