VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

  CHCETE VĚDĚT, JAK DOBŘE KOMBINOVAT ZDRAVOU VÝŽIVU A UŽIVÁNÍ BYLINNÝCH PŘÍPRAVKŮ?

Bylinná lékárna spolupracuje s uznávanou výživovou poradkyní, ing. Ivanou Kabelkovou. Můžete ji najít v nutriční poradně přímo u nás v Bylinné lékárně, kde si otevřela svoji praxi a řeší primární prevenci zdraví u lidí, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl.

PROFESNÍ PROFIL IVANY KABELKOVÉ

Ing. Ivana Kabelková se od útlého dětství intenzivně věnuje sportu. Absolvovala sportovní školu běžeckého lyžování a již od školního věku dosahovala prvotřídních výsledků. Později, po ukončení aktivní sportovní činnosti v běžeckém lyžování se dala na dráhu vytrvalostního běhu a v současné době se aktivně věnuje krasobruslení. Touha sportovat a vůle udržovat se v kondici pro dosahování svých cílů ji vedla k propagaci zdravého životního stylu, kde především apeluje na prevenci zdraví. Díky tomuto přesvědčení vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně, obor Chemie a technologie potravin a získala titul inženýr. Tento obor, porozumění potravinám, produktům, výrobě, technologickým procesům, legislativě apd. jí vytvořily robustní stavební pilíř pro její budoucí profesi. Následovala provozní praxe na pozici technologa výroby, obchodního manažera, manažera kvality potravin se zaměřením na potravinové právo a kontrolní auditorská činnost systému HACCP (kontrolní systém bezpečnosti potravin). Díky svému rozsáhlému studijnímu a profesnímu zázemí v oblasti potravin - výroby, zpracování, kvality, legislativy, značení a především zájmu o problematiku zdraví člověka, zdravý životní styl, prevenci civilizačních onemocnění se dostala k profesi výživového poradce, kterému se již věnuje více jak 10 let. Práci zaměřuje na porozuměni/analýzu stavu jednotlivce, nastavení vhodného programu, aby byl co nejvíce efektivní, funkční a trvalý. Nedílnou součástí je i koučink a podpora klientů, aby si nově nastavené a získané návyky osvojily již nastálo a staly se nedílnou součástí jejich nového já, cítili se zdravěji, lépe a spokojeněji. Její praxe sahá i do odborné lektorské činnosti, kde přednášela pro základní a mateřské školy, dále realizovala specializované přednášky pro výživové poradce v kurzech společnosti Nutris, dále školení pro manažery kvality obchodního řetězce Billa, řadu školení pro office centra společnosti Čeps a.s. a mnohé další.

V současné době pracuje pro společnost CWP výživové poradenství s.r.o., kde uplatňuje svoje rozsáhlé znalosti a zkušenosti na pozici konzultanta v oblasti výživy člověka a speciální potraviny v rámci legislativního práva. Je členkou české technologické platformy pro potraviny, která je zapojena do národního projektu Zdraví 2030. Je ambasadorkou společnosti Vitar pro kategorii potravin doplňky stravy.

NABÍZENÉ SLUŽBY

Měření na přístroji nové generace IN BODY 770

  • hmotnost a výška těla
  • obsah kosterní svalové hmoty
  • obsah tukové tkáně včetně konkrétné lokalizace
  • obsah vody a její možné zadržování
  • úroveň mineralizace těla

Široká nabídka výživových programů na míru

Nabízíme individuální řešení pro aktivní i rekreační sportovce, mladistvé, dospělé, ale i seniory a děti. 

  • redukční a stabilizační program
  • program cílený na změnu stravovacích návyků
  • program detoxikace (očisty) organismu
  • odborné poradenství v doplňcích stravy

OBJEDNÁVKA

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

VAŠE VÝŽIVOVÁ PORADKYNĚ

"Zdravá neznamená bezpečná a bezpečná neznamená zdravá a to celé ještě neznamená vhodná!"

ING. IVANA KABELKOVÁ

Výživová poradkyně