Salus Neuro sleep 30 tablet

Kód: LIF10019070
Neohodnoceno
Značka: Salus
289 Kč
Skladem

Zdravý spánek je důležitý pro celkovou pohodu. Potřebujeme ho k dobití baterek a ke zpracování zážitků z dne. Existuje mnoho důvodů proč může být usínání v noci obtížné: stres, hektičnost celého dne, víření myšlenek, nepravidelný denní režim nebo časový posun. Hladina melatoninu má vliv na dobu,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravý spánek je důležitý pro celkovou pohodu. Potřebujeme ho k dobití baterek a ke zpracování zážitků z dne. Existuje mnoho důvodů proč může být usínání v noci obtížné: stres, hektičnost celého dne, víření myšlenek, nepravidelný denní režim nebo časový posun. Hladina melatoninu má vliv na dobu, které vede k usnutí. Když se setmí, epifýza v našem mozku produkuje melatonin, který je signálem spánku. Melatonin pomáhá zkrátit dobu potřebnou k usnutí. 1/4 tablety Neuro Sleep Melatonin 2-fázové tablety dodají tělu 0,3 mg melatoninu v první fázi rychlého uvolnění, které vede ke zkrácení doby potřebné k usnutí. Druhá fáze umožňuje postupné uvolňování 0,15 mg melatoninu a to po dobu několika hodin. Výrobky s denní dávkou nižší než 0,5 mg melatoninu podávané perorálně nepovažuje Ústav za léčivé přípravky podle ustanovení § 2 odst. 1 písm. b) zákona o léčivech, neboť hladiny melatoninu v séru po jejich užití jsou blízké hladinám melatoninu po konzumaci některých potravin.

Složení: denní dávka na 1 tabletu: dávkujte pouze 1/4 tablety před spaním Obsažené látky 1 tableta 1/4 tablety, 1 dávka Melatonin 1,8 g 0,45 mg Extrakt z levandule 75 mg 18,75 mg Extrakt z chmelových šištic 75 mg 18,75 mg Extrakt z mučenky 30 mg 7,5 mg 1/4 tablety těsně před spaním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku!Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy.

Použití: SALUS Haus, Dr. med. Otto Greither Nachf. GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 24, 83052 Bruckmühl, Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

salus_logo

SALUS HAUS – pro zdraví je dobré jen to nejlepší. Firma Salus Haus byla založena v roce 1916 v Mnichově Dr. Otto Greitherem. Více než 100 let Salus vyrábí rostlinné a bylinné přípravky podporující lidské zdraví v celostním slova smyslu.

S velkou pečlivostí jsou vybírány ty nejčistší bylinky a další přírodní přísady, které jsou zpracovávány především v řadě kvalitních doplňků stravy a dalších produktů. V přípravcích Salus nenajdete konzervační látky, umělé přísady či geneticky modifikované suroviny. Velké množství rostlin, které firma Salus zpracovává, pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Tato kontrola zahrnuje: Certifikát GMP Good Manufacturing Practise (Správná výrobní praxe). Jedná se o systém přísných pravidel, kterými se musí výrobci řídit, a do kterých patří závazné a pravidelné postupy, kontrolní opatření, sledování jakosti a ostatní aktivity. Certifikát GMP zahrnuje také laboratorní analýzy bylin z hlediska původu, pesticidů, reziduí apod.

Celkově nabízí společnost Salus přibližně 1500 různých položek, včetně tonik, elixírů, léčivých, bylinných a kořenových čajů, kapiček, kapslí a tablet, které najdete v přibližně 60 zemích světa.