Křídlatka - bylinné kapky 50 ml

Křídlatka (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný celkový (komplexní) extrakt z kořenů léčivé rostliny křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum). Užívání této tinktury je mj. součástí Buhnerova protokolu publikovaného v jeho knihách Borelióza a Přírodní antivirotika. Obsahuje resveratrol. Křídlatka japonská (Polygonum cuspidatum).

Složení: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina křídlatka japonská.

Křídlatka japonská (Polygonum cuspidatum syn. Reynoutria japonica), čeleď rdesnovité - Polygonaceae, SK: Pohánkovec japonský.

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Antioxidant. Menopauzální konfort.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR.

Upozornění: Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 3 kapky do vody či čaje. Nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. S přesným dávkováním rádi poradíme.

281,00 Kč