Mišpulníkový sirup Jantarová perla Nin Jiom Pei Pa Koa 300 ml

Jantarová perla je jeden z nejkvalitnějších sirupů na kašel. Jeho účinky jsou založeny na osvědčené kombinaci mišpulníku japonského a řebčíku úponkatého. Získal již celou řadu prestižních ocenění a je vyhledáván po celém světě. Pro jeho výrobu se používá vysoce kvalitních ekologicky pěstovaných surovin. Například řebčík pochází z vlastní produkce na pomezí provincie Qinghai a Tibetu ve výšce 3800m nad mořem. Při výrobě sirupu v honkongském Ninjiom (Niancixiang) závodě se využívají tradiční znalosti s moderními technologickými procesy a to vše při dodržení přísných hygienických standardů.

Tento sirup obsahuje cukr ve formě medu, sladu a karamelu. Skladujte na stinném chladném místě mimo dosah dětí.

Dávkování: 1 polévková lžíce 3x denně v době mezi jídly. Dávkování lze podle stavu upravovat. U dětí se obvykle dávka snižuje na polovinu. Po ústupu kašle se užívání sirupu ukončí.

Obsah: 300 ml

Poznámky: Vzhledem k veliké popularitě tohoto sirupu, začaly v poslední době mnohé jiné firmy balit své produkty do vzhledově velmi podobných obalů. Proto pozor na plagiáty s odlišným složením a kvalitou zpracování. U námi dodávaného sirupu zaručujeme jeho originální původ. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy.

470,00 Kč
Please select variants first