Medvědice - bylinné kapky (tinktura) 50 ml

Medvědice (bylinná tinktura - Pavlovy bylinné kapky). Přírodní bylinný extrakt z listu léčivé rostliny medvědice lékařské pro normální činnost močového měchýře a ledvin.

Medvědice lékařská (Arctostaphylos uva-ursi, čeleď vřesovcovité - Ericaceae, SK: Medvedica lekárska).

Zdravotní tvrzení týkající se této léčivé rostliny ve formulaci předložené Evropské komisi ke schválení (on hold): Normální činnost močového měchýře a ledvin. Antioxidant. Normální hladina cukru v krvi. Přirozená obranyschopnost – odolnost.

Pro zvýšení účinnosti je třeba dosáhnout zásadité moči například podáním jedlé sody na špičku nože před užitím tinktury. 

Nařízení ES 1924/2006 o zdravotních tvrzeních a 1169/2011 o léčebných tvrzeních nám neumožňuje na těchto stránkách uvádět více informací k této léčivé rostlině.

Více informací získáte ze seriózních volně dostupných zdrojů na internetu a z kvalitní literatury.  

Složení tinktury: velejemný melasový ethanol 40%, léčivá rostlina medvědice lékařská.

Výrobce: Bylinné kapky, s.r.o., ČR. Doplněk stravy - neředěná tinktura s vysokým obsahem přírodních účinných látek z nejkvalitnějších léčivých rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu.

Dávkování: 3x denně 20 kapek do vody či čaje. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte denní dávku a nepoužívejte dlouhodobě. 

Klíčová slova: zánět močových cest, močové kameny cesty, arbutin, cesty, urologie, urologické nemoci, antibakteriální, ATB, antibiotikum, přírodní antibiotika.

147,00 Kč