Domácí bylinková lékárna

Novinka

Kniha v dárkovém balení včetně domácí bylinkárny.

Zdraví po celý rok, vše co potřebujete mít doma, v jednom balení, včetně receptů, jak a kdy užívat * Sezónní nemoci * Imunita * Psychická vyrovnanost * Správné trávení * Kvalitní české bylinky

Pro spokojený život s pevným zdravím a vyrovnanou myslí.

Jak si doma poradit, když kolem obchází chřipka? Co s kašlem, horečkou, rýmou. Přírodní pomocníci proti nejčastějším onemocněním.

Naše tělo si většinou umí poradit samo. Pokud mu průběžně pomáháme běžnými přírodními prostředky, má silný imunitní systém a zvládne většinu běžných obtíží.

Zjednodušeně řečeno, zdravé tělo odbourává škodlivé látky (toxiny), které se do něj dostaly jídlem, pitím či vzduchem. Je tak chytré, že většinu nepotřebných látek oddělí a dokáže je vyplavit, aniž bychom o tom museli vědět.

Nesmí jich být ovšem příliš, to potom tělo nestíhá a začne se ozývat, volat o pomoc. V tomto směru je poměrně vynalézavé a pro komunikaci s námi používá různé formy bolestí, počínaje zády přes hlavu, břicho, zuby nebo klouby. Případně také pískání v uších, závratě, kožní problémy, padání vlasů, nespavost nebo špatné nálady, abychom nemluvili jen o projevech fyzických.

Je dobré, nemít to tělu za zlé, ale pokusit se s ním nějak domluvit, porozumět jeho řeči a najít právě to, co se mu nelíbí. Pokud na to přijdeme, je to fajn, ale ještě nemáme vyhráno. Vítězství ve formě spokojeného života bez zbytečných bolestí na těle i na duši můžeme dosáhnout až tehdy, podaří-li se nám objevený problém odstranit pryč z našeho života.

Samostatnou položkou příčin projevů fyzických bolestí je naše psychika. Stres je dnes všudypřítomný a pokud jej sami nezvládáme, je většinou jen otázkou času, kdy se tělo ozve s nějákým vzkazem, viz předchozí odstavec o bolesti.

Již dlouho je vědecky prokázáno, že čas jen pro sebe je nejlepší investicí do svého já i všech lidí kolem vás. Někdo může meditovat, jiný jede hodně rychle na kole a někdo bude dlouho tančit, efekt je většinou podobný. Mysl je po činnosti svěží, jako znovuzrozená a tělo má spuštěn program samoléčení automaticky. Zároveň máte dobrou náladu, působíte pozitivně na vaše okolí a jako bonus zlepšujete náladu i vašim blízkým... Více uvnitř knihy.

Přeji vám, ať si svou chvíli s knihou Domácí bylinková lékárna pěkně užijete a přiložené produkty posílí vaší imunitu.Aleš Vodička

Uvnitř dárkového balení:

* Kniha Domácí bylinková lékárna s radami a recepty, proč a jak nejlépe svou přírodní lékárnu používat
* Knížka Bylinky revue
* Přírodní bylinkové kapsle na správné Trávení
* Tinktura Echinacea
* Grepové kapky, tinktura
* Bezový sirup
* Kopřiva dvoudomá
* Bylinkový čaj Něžné pohlazení
* Bylinkový čaj Odkyselení

"Všechny kopce, pohoří, všechny louky a lesy jsou přirozené lékárny." Paracelsus (Philippus Aureolus Theophrastus Bombastus von Hohenheim).

Detailní popis produktu:

Název knihy: Domácí bylinková lékárna
Autor: Aleš Vodička ve spolupráci s Jarkou Kovaříkovou a Serafinbyliny
Počet stran: 100
Velikost: 153 x 233 mm
Jazyk: čeština
Vydavatel: Bylinky revue, s.r.o.
Vyšlo: 10/2020
#domacibylinkovalekarna
Velikost dárkového boxu: 320 x 330 x 70 mm
Hmotnost: 1 kg

1 499,00 Kč
Please select variants first