NATUROPATICKÁ PORADNA

 CO VŠE V SOBĚ SKRÝVÁ KLINICKÁ NATUROPATIE?

Klinická naturopatie představuje v západním světě doplněk konvenční medicíny, ve které spolupracuje s lékaři na poli prevence a řešení chronických zdravotních obtíží.

Tato více jak 500 let stará metoda tvoří ucelený systém komplexní péče spojující nejnovější vědecké poznatky s osvědčenými přírodními technikami. K tomu využívá řadu nástrojů jako je například fytoterapie, nutriční medicína, irisdiagnostika, homeopatie a další.

Jsme rádi, že vám můžeme tyto služby nabídnout i v naší Bylinné lékárně!

PROFESNÍ PROFIL ING. LENKY JAHELKOVÉ

Vystudovala jsem Celostní informační medicínu Joalis a Klinickou naturopatie při České neuropatické společnosti (ČNS), jímž jsem členem. Pracuji v oblasti nutriční medicíny, fytoterapie, irisdiagnostiky, pohledové diagnostiky, tkáňových solí, Bachových esencí a informační medicíny.

Stěžejní oblastí mé praxe je poradenství v oblasti protizánětlivé stravy při všech nejenom autoimunitních chronických onemocněních, dále interpretaci testů v při řešení potravinových intolerancí, ale také testům mikrobiomu. Dále se věnuji hormonální nerovnováze jak u štítné žlázy, tak adrenálního vyčerpání, menopauze, neplodnosti, problémové menstruaci, trávicím potížím, metabolickému syndromu jako je hypertenze, diabetes, obezita, vysoký cholesterol. Zabývám se také alergiemi, ekzémy, astma, revmatoidní artritidou, kdy je na pozadí vždy autoimunitní podtext.

Působiště:

  • Klinika naturopatie v Praze
  • Klinika funkční medicíny ENDALA v Praze
  • Přednášková činnost pro zaměstnance Pražské plynárenské společnosti a ČEZ
  • Bylinná lékárna v Říčanech

Velmi mne naplňuje provázet lidi na cestě k postupnému odhalování jejich potíží. K tomu využívám různé nástroje, jako jsou byliny, doplňky stravy, vitamíny, minerály, léčivé houby, informační preparáty, ale také nejrůznější relaxační techniky, protože aby se uzdravilo naše tělo, je třeba zejména hojit a uzdravovat naši duši.

Bylinné tinktury
Bylinné tinktury
Bachovy květové esence
Bachovy květové esence
Příroda léčí
Příroda léčí

ONLINE REZERVACE

Prosíme o vyplnění nezbytných údajů, v krátké době Vaši rezervaci potvrdíme nebo se Vám ozveme zpět.

Cena konzultace činí 1000 Kč

VAŠE KLINICKÁ NATUROPATKA

"Moje práce je mojí vášní!"

ING. LENKA JAHELKOVÁ

Naturopat