NAŠE LÉKÁRNA

NĚCO MÁLO O MNĚ

Jana Borovičková
Jana Borovičková

Začalo to před mnoha lety, kdy jsem jako malá holka na Šumavě, odkud pocházím, začala sbírat bylinky a vařit pro své prarodiče "elixíry mládí". Od té doby již uplynulo spoustu let, ale má záliba pro bylinky zůstala, začala jsem je studovat do hloubky. Přestěhovala jsem se do Prahy a začala žít jako většina, rychle a hekticky. Až zdravotní problémy mě donutily zpomalit a přehodnotit svůj dosavadní život. Pochopila jsem, že zdraví je ten nejcennější dar, co máme a také to, že je lepší problémům přecházet, než je řešit. Pokud jsem Vás svým příběhem inspirovala, přijďte se podívat, jak si plním své dětské sny. Ráda se s vámi potkám v naší provoněné Bylinné lékárně v Říčanech u Prahy.

ZVEME VÁS K NÁM

Srdečně vás zveme na návštěvu naší Bylinné lékárny. V provoněném obchůdku se specializujeme na přírodní bylinné produkty. Najdete nás hned naproti říčanské nemocnici. Naše Bylinná lékárna nabízí široký sortiment bylinných čajů a směsí, medicinální houby, bio výrobky a zdravou výživu, bezlepkové potraviny, bylinné doplňky stravy, bylinnou kosmetiku. Mezi jinými u nás najdete produkty ověřených dodavatelů, mezi které patří MycoMedica, Sonnentor, Valdemar Grešík, Jukl, Naděje - Mgr. Jarmila Podhorná, Everest Ayurveda, Bio nebio, Natural Jihlava, Nobilis Tilia, RaE a mnohé další.

MOC RÁDI SE S VÁMI POTKÁME

Přijít můžete pro bylinky, bio kosmetiku, potravinové produkty zdravé výživy, ale stejně tak se svými trápeními, neduhy a obtížemi. Rádi Vás vyslechneme a společně najdeme východisko. Pomáhat nám budou zázraky přírody.

BYLINKÁŘSTVÍ

Kouzelná síla bylin ze známá již 5 000 let. Po chvílích zapomnění se opět vrací pod moderním názvem fytoterapie. Podstata zůstává stejná - návrat k přírodě. Vážíme si všech, kdo se k ní hezky chovají a navíc dokáží z jejího bohatství vycházet. Dbáme proto na to, aby všechny námi nabízené produkty měly nejen svoji kvalitu, ale aby byly pěstovány, sbírány a zpracovávány v harmonii s přírodou.

TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU

"V naší malé, útulné a usměvavé lékárně najdete na vaše bolístky určitě něco zajímavého, co Vám pomůže."

JANA BOROVIČKOVÁ

Majitelka