Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pročištění těla K10

Kód: NAD-K10
Neohodnoceno
702 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra pro podporu funkce jater, ledvin a střevního traktu, která  stimuluje detoxikační procesy v játrech a v celém těle. Kúra obsahuje Ostropestřec (T30) Pýr (T34) Bříza (P2) Jalovec (P15) Užívání kúry: Současně užívat ostropestřec, pýr, bříza, po využití břízy vezmete jalovec a vše doužívat....

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra pro podporu funkce jater, ledvin a střevního traktu, která  stimuluje detoxikační procesy v játrech a v celém těle.

Kúra obsahuje

Ostropestřec (T30)

Pýr (T34)

Bříza (P2)

Jalovec (P15)

Užívání kúry: Současně užívat ostropestřec, pýr, bříza, po využití břízy vezmete jalovec a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček. Po skončení poslední lahvičky lze pokračovat v užívání kúrou další a to buď stejnou nebo můžete napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, změny, reakce a paní Mgr. Podhorná vám doporučí další postup. 

Pročištění těla, kožní potíže

Co o této kúře pro podporu pročišťování těla říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Detoxikace
Oblast působení: Detoxikace
EAN: 8594055101772

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.