Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu K42

Kód: NAD-K42
Neohodnoceno
565 Kč
Skladem do 3 dnů
Tato speciální kúra z bylinných a pupenových výtažků působí blahodárně na sexuální touhu a aktivitu.    Kúra obsahuje Pýr (T34) Kotvičník (T19) Bříza (P2) Černý rybíz-maliník (P10)   Užívání kúry: Současně užívat pýr, kotvičník a břízu, po využití lahvičky břízy vezmete černý rybíz-maliník a vše...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato speciální kúra z bylinných a pupenových výtažků působí blahodárně na sexuální touhu a aktivitu. 

 

Kúra obsahuje

Pýr (T34)

Kotvičník (T19)

Bříza (P2)

Černý rybíz-maliník (P10)

 

Užívání kúry: Současně užívat pýr, kotvičník a břízu, po využití lahvičky břízy vezmete černý rybíz-maliník a vše doužívat. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K42A.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Žena a menstruace, Žena a menstruace
Oblast působení: Žena a menstruace
EAN: 8594055102281

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.