Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro podporu močových cest K1A

Kód: NAD-K1A
Neohodnoceno
565 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra z bylinných a pupenových extraktů pro podporu funkce ledvin, jater, s detoxikačními a antibakteriálními účinky.   Kúra obsahuje Vřes-pcháč-měsíček (T44) Lichořeřišnice (T21) Bříza (P2) Vřes (P48)   Užívání kúry: Současně kapat tinktury vřes-pcháč-měsíček, lichořeřišnice, bříza, po využití...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra z bylinných a pupenových extraktů pro podporu funkce ledvin, jater, s detoxikačními a antibakteriálními účinky.

 

Kúra obsahuje

Vřes-pcháč-měsíček (T44)

Lichořeřišnice (T21)

Bříza (P2)

Vřes (P48)

 

Užívání kúry: Současně kapat tinktury vřes-pcháč-měsíček, lichořeřišnice, bříza, po využití lahvičky břízy vezmete místo ní vřes a vše postupně doužívat. 

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup. 

Kúra pro podporu močových cest

Co o kúře pro podporu močových cest a močového ústrojí říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Ledviny a močové cesty
Oblast působení: Ledviny a močové cesty
EAN: 8594055101673

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.