Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin pro celkové posílení organismu - pokračovací K9A

Kód: NAD-K9A
Neohodnoceno
734 Kč
Skladem do 3 dnů
Pokračující kúra po využívání startovací kúry K09. Kúra zaměřená na posilu organismu a na stimulaci jeho obranného systému.    Kúra obsahuje Bříza (P2) Schizandra čínská (T38) Leuzea - Maralí kořen (T24) Ořešák královský (P37) Černý rybíz (P7) Užívání kúry: Současně budete kapat schizandru,...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokračující kúra po využívání startovací kúry K09. Kúra zaměřená na posilu organismu a na stimulaci jeho obranného systému. 

 

Kúra obsahuje

Bříza (P2)

Schizandra čínská (T38)

Leuzea - Maralí kořen (T24)

Ořešák královský (P37)

Černý rybíz (P7)

Užívání kúry: Současně budete kapat schizandru, leuzeu a břízu. Po využívání břízy nasadit černý rybíz. Po vybrání černého rybízu nasadit ořešák a doužívat.

Kúra končí postupným využítím lahviček. Po skončení poslední lahvičky lze pokračovat v užívání kúrou další a to buď stejnou nebo můžete napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, změny, reakce a paní magistra vám doporučí další postup. 

Pokračovací kúra pro zvýšení imunity

Co o této kúře posílení organismu a zvýšení imunity říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Imunita a obrana těla
Oblast působení: Imunita a obrana těla
EAN: 8594055101765

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.