Naděje - Mgr.Podhorná Pokračovací doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu K27A

Kód: NAD-K27A
Neohodnoceno
830 Kč
Skladem do 3 dnů
Pokračovací kúra pro podporu snižování nadváhy a udržování normální tělesné hmotnosti. Příznivě působí na metabolismus cukrů a tuků, pomáhá udržovat svalovou hmotu. Podporuje trávení, střevní aktivitu a činnost močového traktu. Posiluje odolnost a obranyschopnost. Pro začátek užívání...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokračovací kúra pro podporu snižování nadváhy a udržování normální tělesné hmotnosti. Příznivě působí na metabolismus cukrů a tuků, pomáhá udržovat svalovou hmotu. Podporuje trávení, střevní aktivitu a činnost močového traktu. Posiluje odolnost a obranyschopnost. Pro začátek užívání doporučujeme startovací kúru K27.

Kúra obsahuje

Brodecký ortislim (T2)

Artyčok (SV22)

Kukuřice (T17)

Třezalka (P47)

Vřes (P48)

Užívání kúry: Současně budete užívat Brodecký redukční ortislim, kukuřice a třezalka. Příslušný počet kapek (uvedeno na etiketě) nakapete současně buď na lžičku nebo do trochy vody a vypijete. Po dobrání třezalky nasadíte artyčok a budete užívat současně Brodecký redukční ortislim a kukuřice. Po dobrání artyčoku nasadíte vřes a doberete vše dokonce. Během užívání Vám Brodecký redukční ortislim a kukuřice dojdou, nic se však neděje, budete pokračovat bez nich. Užívat půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle a s půl hodinovým odstupem od léků.

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu.

Pomoc při redukci hmotnosti

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Hubnutí
Oblast působení: Hubnutí
EAN: 8594055102007

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.