Naděje - Mgr.Podhorná Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí K5

Kód: NAD-K5
Neohodnoceno
773 Kč
Skladem do 3 dnů
Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu. Kúra obsahuje Kotvičník (T19) Femina (T9) Ptačí jeřáb (T15) Březové jehnědy (P3) Černý rybíz-maliník (P10)   Užívání kúry: Současně kapat kotvičník, feminu, ptačí jeřáb a březové...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.

Kúra obsahuje

Kotvičník (T19)

Femina (T9)

Ptačí jeřáb (T15)

Březové jehnědy (P3)

Černý rybíz-maliník (P10)

 

Užívání kúry: Současně kapat kotvičník, feminu, ptačí jeřáb a březové jehnědy, po využití lahvičky březových jehněd vezmete směs černý rybíz-maliník a vše doužívat.

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu.

Kúra pro harmonizaci reprodukční aktivity

Co o této kúře pro podporu hormonální rovnováhy a sexuální aktivity říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kůry a sady, Žena a menstruace
Oblast působení: Žena a menstruace
EAN: 8594055101710

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

nadeje-tinktury-logo

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinků a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.