MASÁŽE

REKONDIČNÍ A RELAXAČNÍ

Jestliže jste kouzlo masáže už zakusili, dáte nám jistě za pravdu, že blahodárnost doteků a následná lehkost díky uvolnění svalového napětí je jednoduše povznášející a velmi příjemná. A pokud se této slasti chystáte oddat poprvé, máme pro vás několik informací. Když se uvidíme poprvé, zeptáme se vás na nezbytné informace (sepíšeme společně kratičkou anamnézu) - např. na současné obtíže, bolesti, omezení, na prodělané závažnější operace apod. Anamnéza je důležitá pro vás, ale stejně tak i pro masérku. A po krátkém úvodním rozhovoru nám už nic nebude bránit v tom, abychom se pustili do vámi vybrané masáže. Jako masážní prostředek používáme kokosový hypoalergenní olej bez jakýchkoliv chemických přísad. Praktikujeme masáž rekondiční a masáž relaxační (odstraňující únavu).

REKONDIČNÍ MASÁŽ

je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbávaného pohybem. Nejde o nemocný organismus, ale o organismus, kterému chybí trénovanost, kondice. To se projevuje anatomickými a i funkčními příznaky, např. špatnou pružností kůže, omezenou pohyblivostí kloubů, ochablým svalstvem, případně vadným držením těla.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

vám navodí příjemný meditační stav, uvolní přetížené a permanentnímu tlaku vystavené svaly a klouby. Váš organismus se lépe prokrví, uvolní se některé energetické bloky a zlepší se vaše nálada a vůbec pohled na svět kolem vás.

CENÍK MASÁŽÍ

Toužíte-li po zpomalení v hektickém tempu všedních dní, máte-li potíže s pohybovým aparátem, ochablým svalstvem nebo se chystáte začít "budovat" svou fyzickou kondici, pak jste zváni do příjemného prostředí naší bylinné lékárny na osvěžující blahodárnou masáž dle vašeho výběru.

Dolní končetiny zezadu

25 minut

350 Kč

Dolní končetiny komplet

60 minut

650 Kč

Záda

30 minut

550 Kč

Šíje

20 minut

350 Kč

Ruce

20 minut

350 Kč

Záda + šíje

60 minut

750 Kč

Záda + šíje + dolní končetiny zezadu + hýždě

90 minut

1 050 Kč

Záda + šíje + chodidla + achilovka

70 minut

800 Kč

OBJEDNEJTE SI MASÁŽ DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

VAŠE MASÉRKA

„Těším se na setkání s vámi“

VENDULA MACHOVÁ

Terapeutka