Lucie Schödlová Polštář "Bez chrápání" 30 x 30 cm

Kód: SUMBCH3030
Neohodnoceno
290 Kč
Skladem
Bylinkový polštář 30x30 cm. Vyvážená směs mateřídoušky a meduňky napomáhá ke klidnějšímu usínámí a působí na celkové zklidnění organismu. Květ černého bezu příznivě působí na dýchací cesty, usnadňuje dýchání . Polštář napomáhá ke zmírnění projevů neklidného spánku, jako je např. chrápání. Malé...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinkový polštář 30x30 cm. Vyvážená směs mateřídoušky a meduňky napomáhá ke klidnějšímu usínámí a působí na celkové zklidnění organismu. Květ černého bezu příznivě působí na dýchací cesty, usnadňuje dýchání . Polštář napomáhá ke zmírnění projevů neklidného spánku, jako je např. chrápání. Malé množství pohankových slupek svým třením napomáhá uvolnění vůně sušených bylin.

Péče o polštář: Odnímatelný povlak lze prát běžným způsobem, vnitřní kapsa s bylinkami nesmí být prána, chemicky ani jinak čištěna.

Povlak: 100% bavlna; Vnitřní kapsa: 100% bavlna, sušené byliny (mateřídouška, meduňka, květ černého bezu), polyester, pohankové slupky

Obrázek povlaku je čistě ilustrační. Vzhledem k jejich rozmanitosti nemůžeme uvádět všechna aktuální provedení. Na požádání rádi zašleme fotografii momentálně dostupného sortimentu. Děkujeme za pochopení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné polštářky
Množství: 1 ks
EAN: SUMBCH3030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: