Everest Ayurveda Relaxační klid

Kód: EVR1206
Neohodnoceno
133 Kč
Skladem
Oblast působení: Podporuje uvolnění a relaxaci. Popis: Boerhaavia diffusa podporuje relaxaci nervové soustavy Nelumbo nucifera přispívá k duševní rovnováze Glycyrrhiza glabra uvolňuje psychické napětí Cinnamomum zeylanicum uklidňuje tělo i mysl Withania somnifera přispívá k psychické...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblast působení: Podporuje uvolnění a relaxaci.

Popis: Boerhaavia diffusa podporuje relaxaci nervové soustavy
Nelumbo nucifera přispívá k duševní rovnováze
Glycyrrhiza glabra uvolňuje psychické napětí
Cinnamomum zeylanicum uklidňuje tělo i mysl
Withania somnifera přispívá k psychické relaxaciDoplněk stravy Podívejte se na přírodní sběr bylin a ruční výrobu čajů v Nepálu  

Doplňkové informace: Bhútán, známý jako „Země hřmícího draka“, je tibeťany tradičně nazýván „Lho Men Jong“ neboli „Zemí léčivých bylin“ pro své úrodné svahy a údolí, kde se nachází více než 600 druhů zdraví prospěšných bylin. Panensky čistá příroda a mystická krajina v klínu Himálají vysloužila Bhútánskému království pověst „posledního ráje na zemi“.

Složení: boerhaavia diffusa, nelumbo nucifera, glycyrrhiza glabra, cinnamomum zeylanicum (kůra),

withania somnifera, foeniculum vulgare, cymbopogon citratus

Příprava: Jednu čajovou lžičku bylinné směsi (cca 2 g) nechte pro aktivní zdravotní účinek 3–5 minut povařit nebo při preventivním užívání přelijte 250 ml vroucí vody a nechte 10 minut vyluhovat.

Doporučené dávkování: 2-3 šálky za den

Balení: 100 g sypaného čaje

Bližší informace: Výše uvedený popis čerpáme z oficiálních zdrojů výrobců jednotlivých doplňků stravy. Rádi bychom Vám o tomto produktu sdělili více, ale současná legislativa tj. NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012, nám to bohužel neumožňuje. Neváhejte však využít naše odborné poradenství. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu jana@bylinna-lekarna.cz, telefonu 771 174 846 nebo využijte náš kontaktní formulář.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ayurvédské čaje, Únava a vyčerpání
Oblast působení: Únava a vyčerpání
Množství: 100 g
Země původu: Indie
Jednotková cena za 100 g: 133,00 Kč
EAN: 8594060590585

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

everest_ayurveda_logo

Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálská společnost, která v souladu s indickou tradicí šíří hlubší povědomí o ájurvédském lékařství, zdravém způsobu života, užívání himálajských bylin a vnitřním rozměru člověka. V České republice a na Slovensku byla společnost založena v roce 2004 ve spolupráci s nepálským ájurvédským lékařem Dr. Ka Dev Jha.

Předmětem výroby, dovozu a velkoobchodní činnosti společnosti jsou tradiční ájurvédské přípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má své sídlo v České republice s centrálou v Praze, firemní pobočkou na Slovensku se sídlem v Bratislavě a výrobu bylinných přípravků v Nepálu se sídlem v Káthmándú.