Ajala RUSTIKÁLNÍ 70% Cacao 100% Lásky BIO 45 g

Kód: AJA8594184560020
Neohodnoceno
Značka: Ajala
109 Kč
Skladem
V neoblíbenější tabulce našich zákazníků ucítíte kontrast 100% čokolády a slaďoučké třtinové šťávy. Tyhle dvě chutě se smíchají až na vašem jazyku a vytvoří netradiční čokoládový zážitek. K výrobě rustikální čokolády nás inspirovaly metody a receptury španělských dobyvatelů, kteří se je naučili...

Detailní informace

Detailní popis produktu

V neoblíbenější tabulce našich zákazníků ucítíte kontrast 100% čokolády a slaďoučké třtinové šťávy. Tyhle dvě chutě se smíchají až na vašem jazyku a vytvoří netradiční čokoládový zážitek. K výrobě rustikální čokolády nás inspirovaly metody a receptury španělských dobyvatelů, kteří se je naučili od Aztéků již v 16. století. Rustikální čokoláda právem patří mezi jednu z nejoblíbenějších tabulek naší tvorby. Vyrábíme ji z výběrových kakaových bobů z Nikaragui. Sušenou třtinovou šťávu do ní přidáváme až těsně před vyléváním tabulek, proto v této čokoládě zůstávají sladké křupavé krystalky. Intenzivní chuť kakaových bobů a sladkost sušené třtinové šťávy se potká až na vašem jazyku. Vychutnejte si netradiční a silný chuťový zážitek. Rustikální čokoláda získala v roce 2018 bronzovou medaili v nejprestižnější evropské čokoládové soutěži European, Middle Eastern and African Bean-to-bar Competition. Jemně praženo, mleto žulovými kameny, temperováno, s láskou baleno.

Složení: bio kakaové boby, bio sušená třtinová šťáva

Obsah kakaové složky: 66-75 %

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokolády
Množství: 45 g
Bio certifikace: Ano
Obsah kakaové složky: 66-75 %
Jednotková cena za 100 g: 242,22 Kč
EAN: 8594184560020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Čas: Přeměna kakaového bobu v tabulku čokolády trvá v naší manufaktuře asi deset dní. To je opravdu hodně času, každá hodina navíc se ale vyplatí. Poctivý přístup: Možná už si to ani neuvědomujeme, ale průmyslově vyráběné čokolády (což jsou vlastně všechny, které najdete v supermarketech) pochází od několika málo firem. Ty se soustřeďují na snižování nákladů a vyšší prodeje i za cenu horší kvality samotné čokolády.

Kvalita: Se supermarketovovou čokoládou je to těžké. Nikdy vás plně neuspokojí, takže chcete stále víc a často ji spořádáte na posezení. Naše čokoláda zaměstná vaše chuťové i čichové buňky, donutí vás přemýšlet a podobně jako ve víně v ní naleznete mnoho překvapivých tónů. To vše je zárukou, že vám jedna malá tabulka vydrží dlouhou dobu.